DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KENTİN İMAJI DEĞİŞTİ Mİ?

Yayınlanma Tarihi :
KENTİN İMAJI DEĞİŞTİ Mİ?

cugiad-atoAdana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe, Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), Adana’nın imajını değiştiren, tanınılırlığını artıran projelere imza attığını söyledi.

Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcıları Hakan Burç ve Kazım Tosun, Genel Sekreter Ömer Ertuğrul, Sayman Gökalp Sofuoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Efsun Erkemen, Kamer Acer, Rafet Milli ve Ceyhun Baskın, ATO’yu ziyaret etti. ATO Başkanı Menevşe’nin yanı sıra Başkan Yardımcıları Halis Bayrak ve Mehmet Şahbaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Emine Nargile, Cevdet Şeker, Erdinç Güneyli ve aynı zamanda Çukurova GİAD üyesi olan Mehmet Özel’in de bulunduğu ziyarette konuşan Sakarya, dernek yeni yönetimini tanıttı, Menevşe’ye, derneğin son 2 yılda yaptığı faaliyetleriyle ilgili detaylı bilgiler bulunan bir kitabı hediye etti.  30 Mart’taki seçimlerle yeni başkanlarına kavuşan Adana’nın daha fazla kaybedecek zamanı olmadığını belirten Sakarya, “Adana’da birlik, beraberlik, güç birliği ve gelişmeler istiyoruz. Biz Çukurova GİAD olarak, geçtiğimiz dönemde gücümüz ölçüsünde bir şeyler yaptık. Adana’nın marka kent, dünya kenti olmasını için projeler hayata geçirdik. Bu çalışmalarımızın meyvesini herkesin Adana’yı konuşmasıyla, dünya kentinden söz edilmeye başlanmasıyla aldık. Yerel seçimlerde adaylarımızın projelerinde de bunları gördük. Gördüğümüz bir şey daha var ki, Adana’nın her açıdan tanıtım eksikliği bulunduğu gerçeğidir. Adana’nın tanıtım sorunu var. Adana’nın ağabeyi yok. Bir değil çok sayıda ağabeyi olmalı. Ağabeylerden bir kurul oluşturup, sivil toplum örgütlerini de dahil edip, Adana için, Adana’mızın gelişimi için kararlar alınmalı, görev dağılımı yapılıp Adana için çalışılmalıdır” dedi.

Bu görüşlere katılan, Çukurova GİAD’ı Adana için yaptığı başarılı çalışmaları, hayata geçirdiği önemli projeleri nedeniyle kutlayan ATO Başkanı Atila Menevşe de, “Adana için yapılacak çok şey var. Bunun için herkes bir araya gelmeli, birlik ve beraberlik sağlanmalıdır. Halkalar birbirini tamamlar. Biri koparsa iş biter. Çukurova GİAD olarak çok güzel işler yaptınız. Adana’nın imajını değiştirdiniz, dikkatleri ilimize çektiniz. Adana’da çıtayı yükselttiniz. Bu dönemde daha iyisini yapacağınızdan şüphem yok. Adana adına teşekkür yaptıklarınız için teşekkür ederiz. Adana için her zaman birlikteliğe, desteğe hazırız” diye konuştu.

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış