DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KARAİSALILARIN UĞUR KIZIL COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi :
KARAİSALILARIN UĞUR KIZIL COŞKUSU

ugur_kizil_vatandasMHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Uğur Kızıl, gittiği her yerde halktan yoğun ilgi görüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Uğur Kızıl, Karaisalı İlçesi’nin önde gelen isimlerinden Nuri Çavuş Hoca ve Çiçekli Köyü Muhtarı Mustafa Karakuş ile görüştü.

Kızıl, gece-gündüz, dere-tepe demeden karış karış gezerek kendisinin ve partisinin projelerini anlatıyor.

MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Uğur Kızıl halktan büyük ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Kızıl, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Kızıl, yine bu özelliğiyle aylardır çok geniş kitlelere ulaşmanın gururunu yaşıyor.

Karaisalı İlçesi’nin Adana ekonomisine kattığı ‘katma değere’ dikkat çeken Uğur Kızıl, Karaisalı ve çevresine her türlü hizmeti getirmenin öncelikli olmasının gerektiğini belirtti.

Adana’da partili-partisiz en geniş halk desteğine sahip olan, tüm parti temsilcilerinin büyük destek verdiği Seyhan Belediye Başkan a.Adayı Mustafa Uğur Kızıl coşkusu her yerde devam ediyor.

Uğur Kızıl, Fatih Mahallesi’nde Karaisalı İlçesi’nin önde gelen isimlerinden Nuri Çavuş Hoca ve Çiçekli Köyü Muhtarı Mustafa Karakuş ile görüşüp sorun ve önerilerini dinleyip, kendi projelerini anlattı.

Seyhan Belediye Başkan a.Adayı Mustafa Uğur kızıl’ın aylardır yaptığı ciddi ve planlı çalışmalarını dikkatle takip ettiklerini belirten Karaisalı İlçesi’nin önde gelen isimlerinden Nuri Çavuş Hoca ve Çiçekli Köyü Muhtarı Mustafa Karakuş, “Bilgi ve birikiminin yanı sıra, makine mühendisi olan sevgili kardeşimiz her yönüyle bu görevi fazlasıyla hak ediyor. Doğma-büyüme Seyhan’lı olan Uğur Kızıl’ı destekliyor ve zorlu yolda başarılar diliyoruz” diye konuştular.

Her Şey Seyhan İçin

Gerek Seyhan, gerekse MHP içerisinde büyük tabanı olan Kızıl, 35 yıldır üyesi olduğu partisinde 3 dönem İl Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevde bulunması dikkat çekiyor.

Gecesini gündüzüne katarak seçim çalışmalarını ailesiyle ve ekibiyle birlikte aralıksız sürdüren M. Uğur Kızıl, Seyhan halkıyla adeta bütünleşti. Kızıl, her gittiği yerde halkla buluşuyor onlarla sohbet ediyor, sorunlarına ortak oluyor. Esnaf, yaşlı, genç, kadın, çocuk ayırımı yapmadan 7’den 70’e herkese kucak açan Mustafa Uğur Kızıl, ilçede yoğun bir ilgiyle de karşılaşıyor.

Her gittiği yerde Belediye Başkanı gibi büyük ilgiyle karşılanan Kızıl, seçmenlerden partisi için oy isterken, bu desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

YORUM YAP