DOLAR21,1700% 1.01
EURO22,7326% 1.16
STERLIN26,3660% 0.46
FRANG23,2388% 0.74
ALTIN1.320,97% 0,59
BITCOIN26.772,56-1.595

KAMURAN KARACA’YA KULAK VERİN

Yayınlanma Tarihi :
KAMURAN KARACA’YA KULAK VERİN

kamuran_karacaCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı ve Eğitim-Sen Adana Şube Başkanı Kamuran Karaca, Çukurova’nın daha demokrat ve çağdaş bir yapıya kavuşmasının önünü açacak projeler ve ekibiyle çalışma yürüttüğünü belirtti.

Çukurova’da kent meydanı başta olmak üzere halkın sosyal donatı alanlarıyla kaplı mekanlara kavuşması gerektiğini belirten Karaca, “CHP olarak yerel seçimlerde belediyelerden başlayarak iktidara yürüyeceğiz” dedi.

Yerel seçimlerde iktidarı hedefleyerek çalışma yaptıklarını kaydeden Karaca, “AKP elindeki tüm kaynakları kullanarak baskı unsurunu sürdürüyor. Ülkeyi yeniden şekillendirmek için ABD ile işbirliği yapıyor. Sosyal demokrat bir parti olarak halkın yaşam alanlarının yok edilmesine, sömürüye, talana ve ayrımcılığa karşı çıkacağız. Genelde iktidar için yerel seçimlerde belediyelerin CHP’li kadrolarca yönetilmesi için mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.

Gezi olaylarında 3. sınıf öğrenciye bile baskı yapıldığını savunan Karaca, “Ülkemizde daha özgür bireylerin yetişmesi için gayret sarfetmeliyiz. AKP iktidarı CHP’li belediye başkan aday adaylarının çalışmalarını engelliyor. Seçim büroları kapatılıyor. Halkla buluşmamızın önü kesilmeye çalışılıyor. İnadına halkımızla buluşma projelerimizi uygulamaya koymalıyız. 1 Ocak’ı beklersek çok geç kalacağız” dedi.

Kamuran Karaca, Çukurova’da 20 aday adayının ön seçim olması için imza kampanyası başlatmaları çağrısında bulundu.

 

YORUM YAP