Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.13
EURO34,9943% 0.02
STERLIN40,9737% 0.04
FRANG35,3710% 0.16
ALTIN2.507,07% 0,16
BITCOIN70.126,68-1.248

İNOVASYONDA BAŞARILI TEMSİL

Yayınlanma Tarihi :
İNOVASYONDA BAŞARILI TEMSİL

cuÇukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel sanatlar Fakültesi ile Mühendislik – Mimarlık Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen “İnovasyon Haftası” etkinliklerine katılarak bölgemizi temsil etti. Ekonomi Bakanlığı ve birçok kurum tarafından desteklenen etkinliğin amacı AR-Ge ve inovasyona dayalı projelerin ortaya çıkıp hayata geçirilmesi için işbirliği yapılması.

İstanbul’da düzenlenen etkinliğe Türkiye’deki birçok üniversiteden öğrenci ve akademisyenler yoğun ilgi gösterdi. İnovasyon Haftasına Çukurova Üniversitesi’ni temsilen Güzel Sanatlar Fakültesi ve Mühendislik-Mimarlık Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları katılım gösterdi.

Çukurova Üniversitesi Öğrencilerine Ait Faaliyetler Sergilendi

Çukurova Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü’nden Arş. Gör. Zeynep Kahraman, 4. sınıf öğrencisi Esra Bekiroğlu ve 3. sınıf öğrencisi Yasemin Sağlam katıldı. 3 gün süren faaliyetlerde Çukurova Üniversitesi öğrencilerine ait dokuma, baskı ve giysi tasarımı çalışmalarının yanı sıra toplam 502 proje sergilendi.

İnovasyona İlgi Duyanlar Bir Araya Geldi

İzmir, Ankara ve Gaziantep’te gerçekleştirilen, yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı Anadolu turunun ardından yapılan etkinlik inovasyona ilgi duyan insanları İstanbul’a taşıdı. Yerli ve yabancı tüm konuşmacıların, dolu salonlara seslendiği etkinlik ayrıca üniversitelere, sanayicilere, tasarımcılara, öğrencilere ve proje sahiplerine etkileşim ortamı da yaratmış oldu.

 

YORUM YAP