Gündem Adana

İLHAN ŞAHİN, ÇUKUROVA İÇİN A.ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İLHAN ŞAHİN, ÇUKUROVA İÇİN A.ADAYLIĞINI AÇIKLADI
14 Ağustos 2018 - 23:24

ilhansahin (1)Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanlığı İlçe Binasında Çukurova İlçe Belediyesi Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan İlhan Şahin Şöyle konuştu:

Cumhuriyet Halk Partisi sevgisi yüreğine kazınmış bir partili olarak, Çukurova insanına hizmet vermek istiyorum. Çukurova bölgesinin sorunlarını yaşayarak öğrenmiş, her sorun için ayrı ayrı çözüm projeleri hazırlamış bir arkadaşınızım.  Geçmiş dönemlerde CHP Karaisalı İlçe Başkanlığı, CHP Karaisalı Belediye Başkan adaylığı, CHP Milletvekili aday adaylığı yaparak halkın içerisinde, bir başka deyimle sahalarda çalışarak deneyim kazanmış, deneyimlerini hizmet için sunmaya aday bir arkadaşınızım, diyorum ki; daha güzel bir Çukurova mümkün.

Kendisini yürekten kutluyorum

Sayın İlhan Şahin’i yürekten kutluyorum diyerek söze başlayan CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre “ Çukurova gibi güzel, güzel olduğu kadar da taliplisi çok olan bir ilçeye belediye başkan aday adayı olmak her şeyden önce cesaret ister. Günümüz koşullarında ülkemizde ve dünyada kadının siyaset yapma, hizmet üretme alanının oldukça sınırlı olduğunu biliyoruz. Yürekli, çalışkan, birikimli, kadın adaylarımızın da desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Çukurova için güzel ve iyi olan her şeyin yanındayız. Adaylarımızın sahalara inmeye başlaması bizleri mutlu etmektedir. Kendisine başarılar diliyoruz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

ilhansahin (2)Katılımcılardan uzun süre alkış aldı

Katılımcılar arasında yer alan Kayserililer Derneği Başkanı Uğur Büyük Kantarcı, CHP Yüreğir Belediye Başkan Aday Adayı Asım Uğurludoğan’ın yanı sıra kalabalık bir partili grubu tarafından uzun süre alkışlanan İlhan Şahin “ Kazanacağız” dedi.