DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“HİZMETLER AKTI, ADANA BAKTI!..”

Yayınlanma Tarihi :
“HİZMETLER AKTI, ADANA BAKTI!..”

abdullah_torunAk Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Çevre illere hizmet akarken, Adana’ya yönelik yatırım ve hizmetleri engelleyenleri Adanalının da engelleyeceğini, kentinin geleceğini değil, kendi geleceğini düşünen zihniyetin 30 Mart’ta tarihe gömüleceğini” söyledi…

İlçe gezileri maratonunu gecenin geç saatlerine kadar Sarıçam’da sürdüren Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ve Ak Parti Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman ile birlikte ilçenin köy ve mahallelerinde buluştuğu vatandaşlara, “Hükümetimiz öncülüğünde çevre illerimize hizmetler aktı, Adana sadece baktı. 30 Mart’ta, Adana’nın hizmet ve yatırımlarla buluşmasını yıllardır engelleyenleri siz de oylarınızla engelleyeceksiniz. Adana’yı yepyeni ve parlak bir geleceğe taşıyacaksınız” dedi.

HİZMETSİZLİK, ADANA’NIN KADERİ OLAMAZ

Torun, Adana’nın halk ettiği hizmetlerle buluşmasındaki en önemli engelin “Büyükşehir Belediyesi’nin 30 yıldır kavgacı, kentini değil sadece kendini düşünen zihniyetle yönetilmesi” olduğunu vurguladı Abdullah Torun, “Kentlerini Ak Belediyecilik anlayışı ile yöneten komşu illerimizdeki Büyükşehir Belediyeleri şehirlerine çağ atlatırken, kavgaların ve kısır çekişmelerin esiri olan Adana’mız,  Büyükşehir Belediyesi’nin yapması gereken yatırım ve hizmetlerden maalesef nasibini alamadı. Pek çok komşu ilimize hizmet ve yatırımlar aktı, müthiş bir potansiyele sahip olmasına rağmen Adana ise sadece baktı! Bu geri gidiş 30 Mart’ta bizimle son bulacak. Beceriksizlik ve ihanet, Adana’nın kaderi olamaz” dedi.

KOMŞU İLLER ÇAĞ ATLARKEN ADANA, BAKMAKLA YETİNDİ!

Sarıçam’ın Kürkçüler,  Dağcı, Yürekli, Müminli, Göztepe, Mustafalar, Yeni Yayla,  Kılıçlı, Kızılkaş, Yıldırım Beyazıt, Cihadiye, Yarımca ve Buruk Mahalleleri’nde bir araya geldiği vatandaşlara hitab eden Abdullah Torun, Adana’yı 30 yıldır yöneten zihniyetin, kentin geleceğini düşünmekten çok uzak bir tavır sergilediğini, aynı kavgacı zihniyetin Adana’nın devlet ve özel sektör yatırımlarıyla yeterince buluşmasını engellediğini söyledi.

HİZMET YOLUNDA TÜM ENGELLERİ AŞMAYA HAZIR VE KARARLIYIZ

Torun, “Merkezi hükümet ile uyum içinde çalışan Konya, Gaziantep, Kayseri gibi komşu illerimiz ve Türkiye’nin değişik bölgesindeki pek çok kentiniz, hükümetimizin belediye hizmetlerine verdiği önem doğrultusunda çağ atlarken, Ak Belediyecilikten yoksun olan, kavga ve kısır çekişmelere hapsolan Adana Büyükşehir Belediyesi, bu hizmetleri izlemekle yetindi. Bunun sonucunda Adana, hak ettiği hizmetlerle buluşamadı, buluşturulmadı. Olan Adana’ya, Adanalı hemşehrilerimize oldu. Ama Biz, halkımıza hizmet yolunda tüm engelleri aşmaya hazırız ve kararlıyız” ” dedi.

YORUM YAP