Ankara Escortları

DOLAR32,2101% 0.13
EURO35,0280% 0.07
STERLIN40,9910% 0.09
FRANG35,3724% 0.18
ALTIN2.509,76% 0,27
BITCOIN70.270,02-0.984

“HER KESİME ULAŞMALIYIZ!”

Yayınlanma Tarihi :
“HER KESİME ULAŞMALIYIZ!”

ihsan_bermekogluAk Parti Seyhan Belediye Başkan A.Adayı Av. İhsan Bermekoğlu Seyhan halkının sorunlarını bire bir dinleyip çözüm önerilerini sundu. Bu görüşmelerde Bermekoğlu’nun yerel yönetim anlayışının tamamen insan merkezli olduğu ve her soruna “ÖNCE İNSAN” anlayışıyla yaklaştığı görüldü.

Ak Parti’nin Toplumun her kesimini kucakladığını belirten Av. İhsan Bermekoğlu;

Yaptıkları her ziyaret ve etkinliği toplumun hiçbir kesimini ayırt etmeden gerçekleştirdiklerini, her kesime Ak Parti’nin hizmetlerini anlattıklarını söyledi. Seyhan’ın farklı semtlerindeki hemşehrilerine yaptığı ziyaretlerle dinleyerek görüş alış verişinde bulunduğunu, halkla buluşmanın öneminin idrakiyle ziyaret edilmedik nokta ve sıkılmadık el bırakmama kararlılığında olduğunu ifade etti.

Seyhan’da gittikleri her yerde vatandaşların Ak Parti’ye olan yoğun ilgisine tanık olduklarını ifade eden Bermekoğlu, vatandaşların yerel seçimlerle ilgili seçici ve sorgulayıcı bir duruş içerisinde olduğunu, Ak Parti ve adaylarından büyük hizmet beklediklerini söyledi. Toplumun beklentilerine cevap verebilmenin önkoşulunun toplumu iyi anlamaktan geçtiğini, iyi anlamanın da her kesimle sürekli ve karşılıklı diyalog kurmakla gerçekleşebileceğini belirtti.

 

 

 

YORUM YAP