Ankara Escortları

DOLAR32,2146% 0.1
EURO35,0414% 0.52
STERLIN41,0900% 0.34
FRANG35,2684% 0.38
ALTIN2.449,50% -0,50
BITCOIN69.710,20-0.534

HANGİ İLÇEDE GİRİŞİMCİLER YETİŞECEK

Yayınlanma Tarihi :
HANGİ İLÇEDE GİRİŞİMCİLER YETİŞECEK

elif_dogan_turkmen_ev_ziyaretiCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Çukurova’da liderlik algısının da değişeceğini vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, yerel yönetimlerde sosyal demokrat bir anlayışın hakim olacağına inandığını belirtti.
Mahalle, esnaf, vatandaş ve ev gezilerini sürdüren Av. Türkmen, Mahfesığmaz Mahallesi’nde konuk olduğu bir evde Çukurova için projelerini anlattı. Sosyal demokrat belediyelerin halk için halktan yana tavır alacağını vurgulayan Av. Türkmen, ilçede farkındalık oluşturacaklarını söyledi.

“Çukurova’ya Kadın Eli Değsin” sloganıyla başlayan aday adaylığı sürecinde güzel bir algı oluşmasını sağlayan ve şimdi “Çukurova’ya Kadın Eli Değecek” diyen Av. Türkmen, kadın duyarlılığına sahip bir kadının ilçede başaramayacağı iş olmayacağını vurguladı.
Avrupa Birliği standartlarında yerel yönetim anlayışıyla Çukurovalılar’ı kaliteli bir kent yaşamına eriştireceklerini kaydeden Av. Elif Doğan Türkmen, toplumun liderlik algısını da değiştireceğini kaydetti. Güleryüzlü liderliğin örneklerini teşkil edecek uygulamalarla Çukurova’nın çehresinin değişeceğini dile getiren Av. Elif Doğan Türkmen, “Biz, elimizdeki bütün olanakları seferber ederek, herkesin saygınlık görmesini ve kentlilerin yaşam kalitesine özen gösterilmesini kolaylaştıracağız” dedi.

Dünya Bankası ve AB hibe destek programlarıyla öncelikle genç işsiz sayısını azaltmayı hedeflediklerini, ilçede girişimci genç ve kadınların artmasına olanak tanıyacaklarını ifade eden Av. Türkmen, “Çukurova’da halkımızın isteklerine kayıtsız kalmayacağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAP