Gündem Adana

“HALKIN İKTİDARINA HAZIRLIK MERKEZİ”

“HALKIN İKTİDARINA HAZIRLIK MERKEZİ”
03 Ocak 2014 - 22:03

zeydan_karalar 3Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın “Halkın İktidarına Hazırlık Merkezi” 5 Ocak Pazar günü açılacak. Seçim Koordinasyon merkezi olarak kullanılacak büroda seçim çalışmaları organize edilecek.

30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Seyhan’ı kazanmaya ve Büyükşehir’i CHP’ye kazandırmaya kararlı olduklarını belirten Zeydan Karalar, “ ‘Halkın İktidarına Hazırlık Merkezi’ olarak adlandırılan merkezimizin açılışını Adana’nın kurtuluş günü olan 5 Ocak’ta yapacağız. Böylece hem Adana’nın kurtuluşunu, hem de Seyhan’ın kurtuluş başlangıcını birlikte kutlayacağız. Merkezimizde seçimle ilgili çalışmalarımız, toplantılarımız yapılacak. Çalışmalarımızı bu merkezden koordine edeceğiz” dedi.

Ziyapaşa Bulvarı, Eski Atilla Altıkat Köprüsü civarı, Çavuşoğlu Oteli yanında faaliyete geçecek Halkın İktidarına Hazırlık Merkezi’nin açılışına Adanalıları davet eden Karalar şöyle konuştu: “Seçim çalışmaları bundan sonra hız kazanarak devam edecek. Partimizin başarılı olması için gecen gündüz çalışacağız. Pazar günü açılışını yapacağımız merkez gücümüze güç katacak. Organize bir şekilde, büyük bir özveriyle şu ana kadar başarıyla koşturan ekibimiz, önümüzdeki süreçte çok daha yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürecek. Partimiz için, Adana ve Seyhan için bütün gücümüzle çalışacağız. Halkın İktidarına Hazırlık Merkezi gücümüz artıracak.”

 

HALKIN İKTİDARINA HAZIRLIK MERKEZİ AÇILIŞ

TARİH   : 5 OCAK 2014 PAZAR

SAAT     : 13:00

YER        : ZİYAPAŞA BULVARI ÇAVUŞOĞLU OTELİ YANI