Ankara Escortları

DOLAR32,1848% 0.01
EURO34,9624% -0.1
STERLIN40,9575% 0.02
FRANG35,3446% -0.02
ALTIN2.506,66% -0,15
BITCOIN69.677,960.132

GÖKHAN GÜNDOĞDU KİMİN YEMEĞİNE KATILDI?

Yayınlanma Tarihi :
GÖKHAN GÜNDOĞDU KİMİN YEMEĞİNE KATILDI?

gokhan_gundogduBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan geçen hafta sonu Adana’da toplam 2 milyar TL’yi bulan yatırımların temelini atıp açılışlarını yaparken iş dünyası ile de yemekte bir araya geldi.

Adana Valiliği tarafından TÜYAP Uluslararası Fuar alanında Başbakan Erdoğan onuruna verilen akşam yemeğinde en dikkat çeken isimlerden biri de eğitim camiasının başarılı girişimcilerinden Adana Gündoğdu Koleji ve Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi CEO’su Gökhan Gündoğdu oldu.

Başbakan Vali Coş’a Teşekkür Etti

Başbakan Erdoğan, yemekte ki konuşmasında Adana için önemli cümleler kurdu. Kongre salonunda tertip ve düzen açısından kusursuz bir yemek düzenleyen Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ve himayesindeki yöneticilere teşekkür eden Başbakan Erdoğan Adana için, ‘Orta Anadolu’dan Akdeniz’e, Güneydoğu Anadolu’ya kadar coğrafyasını destekleyen, büyüten tabii bir merkezdir. Kardeşliğin harmanlandığı, yiğitliğin, mertliğin sembolleştiği şehirdir. Doktorların piri Lokman Hekim’in, ozanların piri Karacaoğlu’nun ve sayısız güzel insanın, her karışında izi bulunan Adana bizim de gönlümüzün başköşesinde yer alıyor” dedi.

İş Dünyasına Moral Oldu

Eğitimde kente getirdiği dünya markaları ve yatırımları ile takdir alan aynı zamanda büyük istihdam yaratan Adana Gündoğdu Koleji ve Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi CEO’su  Gökhan Gündoğdu ise “Sayın Başbakanımızın yatırımları ile ülke ekonomisine katkıda bulunan, istihdam yaratan ve taşın altına elini koyan iş dünyası ile yemekte bir araya gelmesi bizlere büyük moral verdi. Yemeği organize eden Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş beye de çok teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM YAP