Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘EMEKLİLER 2. BAHARINI YAŞAYACAK’

Yayınlanma Tarihi :
‘EMEKLİLER 2. BAHARINI YAŞAYACAK’

seyfettin2MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, bin odalı ‘Kaçak Saray’a 7 milyar lira harcandığını, 10 milyon emekliye yüzde 100 zam verilse dahi bu parayı bulmayacağını söyledi. Seyfettin Yılmaz, “7 Haziran’dan itibaren başlayacak MHP iktidarında emeklilerimiz ikinci baharını yaşayacak. Taşeron işçiliği kaldırıp, tüm taşeron işçileri kadroya alacağız” dedi.

KURBANLAR KESİLDİ, DUALAR EDİLDİ
MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Sarıçam’dan Ankara’ya İktidar Yürüyüşü’ toplantısı parti binası önünde binlerce vatandaşı milletvekili adaylarıyla buluşturdu. MHP İl Başkanı Yusuf Baş, Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca ile belediye başkanlarının da katıldığı, miting havasında geçen toplantıda kurbanlar kesildi, akıtılan kan milletvekili adaylarının alınlarına sürüldü, dualar edildi.
Davul zurna eşliğinde alkışlarla karşılanan MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, hemşehrileriyle kucaklaşıp, destek istedi. MHP’li yöneticiler ve milletvekili adayları konfetiler eşliğinde halkı selamdı.
Coşkulu kalabalığa hitap eden Seyfettin Yılmaz, Milliyetçi Hareket’e gönül verenlerin fedakarca çalışmasıyla partisinin 30 Mart yerel seçimlerinde Adana’da büyük bir başarı gösterdiğini, bu başarıyı 7 Haziran’da da tekrarlayacaklarına  inandığını vurguladı.

seyfettin‘AKP İKTİDARI ÇOCUKLARINA VİP KADRO AÇIYOR’
Milletin evlatlarının yoksulluk ve geçim sıkıntıyla boğuşurken AKP iktidarının, saraylarda, yatlarda, beş yıldızlı otellerde sefa sürdüğünü dile getiren Seyfettin Yılmaz, “Bu ülkede ‘Sessiz yığınların sesi olacağız’ diye iktidar olanlar, ay sonunu getiremeyen emeklilerimizi, günü siftahsız kapatan esnafımızı, yıllarca dirsek çürütmüş ancak iş bulamayan gençlerimizi görmüyor. AKP milletvekilleri, çocuklarını, yandaşlarını özel kalem üzerinden VİP kadrolara almakla meşguller. 130 bin yandaşı bu şekilde kadrolara yerleştirdiler. Devletin milyonlarca dolarını saraylarda, yatlarda, katlarda, beş yıldızlı otellerde, kırmızı halılarda hiç ederek günlerini gün ediyorlar. İnşallah bunlar 7 Haziran’da Sayın Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin verdiği sözler doğrultusunda son bulacaktır” dedi

‘KAÇAK SARAYA HARCANAN PARAYLA EMEKLİYE YÜZDE 100 ZAM YAPILIRDI’
Devlete 30 yıl, 40 yıl hizmet eden ancak, aldığı maaşla ay sonunu getiremeyen emeklilerin MHP iktidarında ikinci baharını yaşayacağını, rahat bir nefes alacağını müjdeleyen Seyfettin Yılmaz, şunları söyledi:
“Bize diyorlar ki ‘Nereden bulacaksınız?’  Bir örnek vereceğim size;  sadece ‘Kaçak Saray’a, bir şatafat uğruna harcadıkları para 7 katrilyon lira (7 milyar lira) değerli hemşehrilerim. O saray bir ihtiyaçtan mı doğdu? 11 cumhurbaşkanına evsahipliği yapan Çankaya’daki Cumhurbaşkanlığı Köşkü neyinize yetmiyordu? O sarayı araştıran, Meclis kürsüsüne taşıyan milletvekili olarak söylüyorum; sarayın içerisinde hamam var, sauna var, jakuzi var… O sarayın granitlerinin metrekaresi  250 dolara İtalya’dan, bilmem nereden gelmiş yeşil granit… Sadece bir bardağa bin dolar ödemişler. Şimdi buradan soruyorum; 7 katrilyonla ne yapılır biliyor musunuz? Türkiye’deki 1 milyon 800 bin taşeron işçisine kadro verirsiniz. 10 milyon emeklimize yüzde 100 zam versiniz, 7 katrilyon etmiyor… İşçilerimize, memurlarıma bu maaşı verseniz ne olurdu? Hani siz ‘fakir fukara, garip guraba’ diyordunuz? Hani siz ‘Sessiz yığınların sesi’ diyordunuz? Yolsuzluklara hiç girmiyorum… O para kasalarındaki, ayakkabı kutularındaki milyon dolarlara girmiyorum… Sabaha karşı sıfırlanan milyarlara, yani katrilyonlara hiç girmiyorum… İşte bu paralar, Sarıçam’da, Aladağ’da, Kozan’da, İmamoğlu’da, Tufanbeyli’de, Saimbeyli’de, Feke’de alın teriyle geçinenlerin paralarıdır. Onların hesabını soracağız. 7 Haziran’da iktidara geldiğimiz andan itibaren, yedikleri haram paraları boğazlarının dibine kadar girip, almazsak namertiz. “

YORUM YAP