Ankara Escortları

DOLAR32,2101% 0.13
EURO35,0280% 0.07
STERLIN40,9910% 0.09
FRANG35,3724% 0.18
ALTIN2.509,76% 0,27
BITCOIN70.270,02-0.984

ÇUKUROVA’DA SÖZ SAHİBİ KİM OLSUN?

Yayınlanma Tarihi :
ÇUKUROVA’DA SÖZ SAHİBİ KİM OLSUN?

oztanriover_imoCHP Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Abdullah Bakır’ı ziyaret ederek aday adaylık süreci ve projeleri ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

Çukurova ilçesinde Adanalı gençlerin, fikir ve proje üretebilecekleri gençlik merkezleri kuracaklarını söyleyen CHP Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver,”Çukurova genç bir ilçedir. Bu gençliği ve enerjiyi iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Kuracağımız gençlik merkezinde gençlerin siyasi düşünce farklılığı gözetmeden Çukurova için fikir ve projeler üretmesini sağlayacağız. Çukurovalı gençlerin ürettikleri projeleri hayata geçirerek, Çukurova ilçesini gençlerin hayallerini gerçekleştirecekleri bir ilçe haline getireceğiz. Çukurova’yı sadece bina üretilen bir ilçe olmaktan kurtarıp, iş adamlarının farklı üretimler için yatırım yaptıkları bir ilçe haline getirerek Çukurova ilçesinin maddi zenginleşmesini sağlarken, kültürel zenginliğe de kavuşmasını sağlayacağız. İlçede 3 kuşağın bir arada vakit geçirebilecekleri mekânlar oluşturacağız. Torunlarla anneanneler, babaanneler, dedeler ve çocuklarının bir araya gelmesini kolaylaştıracak mekânlar oluşturacağız. Metropol yaşantısının oluşturduğu negatif olguları ortadan kaldırıp insanların huzurlu ve mutlu bir yaşama kavuşmasını sağlayacağız” dedi.

Çok Tutarlı Bir Çizginiz Var

İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Abdullah Bakır,”Sizin çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Çok tutarlı bir çizginiz var. Temennim Adana için hayırlı olur. Bizler için de hayırlıysa olsun. Bizlerde Adana’yı gözlüyoruz. Adana’nın son 25-30 yılının iyi yönetilmediğini düşünüyorum. Ülkemizde kentler yaşlandı. Ben 40 yıldır bu kente yaşayan biri olarak şunu söylüyorum. Bu kenti seven, kentin ihtiyaçlarını bilen buna göre plan ve projesini hazırlayacak mühendislerin aday adayı olup, aday olması için önünün açılması gerekir. CHP’de de toplumcu belediyeciliğin hayata geçirilmesi bir an önce gerçekleşmelidir. Bu anlamda sizi canı gönülden kutluyor başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUM YAP