Gündem Adana

CHP’NİN CEYHAN ÇIKARMASI

CHP’NİN CEYHAN ÇIKARMASI
24 Şubat 2014 - 10:34

yildiray_arikan_ceyhanÇukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, ‘Ceyhan’da büyük bir sorun haline gelen içme suyu sıkıntısını Arif Sezer’le elele vererek birlikte çözeceğiz. Sadece içme suyu değil halkımızın da belediye hizmetleri konusundaki daha bir çok sorun ve sıkıntısını çözüme kavuşturacağız’ dedi.

Ceyhan Belediye Başkan adayı Orman eski Bakanı Arif Sezer’in seçim bürolarının açılışını gerçekleştiren CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, Ceyhan’daki içme suyu sorunundan işsizliğe kadar birçok sorunu çok iyi bildiklerini söyledi. Ceyhan ve Adana için yapacağı projelerden söz eden Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Özellikle içme suyu ile ilgili yaşanan sıkıntıları Yedigöze Barajı ile çözeceğiz. Sadece Ceyhan değil, Yumurtalık ve Karataş’ta da aynı problem var. Bu bölgenin tüm su problemini hemen çözeceğiz. Ve Adana’da içme suyu fiyatı da merkez ya da ilçe olarak değişmeyecek, standart olacak. Ceyhan’ın daha birçok sorunu var. İlçede yaptığım gezide yeterli derecede ne bir oyun alanı, ne bir yeşil alan, ne de bir çocuk alanı görebildim. Revizyon imar planlarıyla yeni park ve spor sahalarını mutlaka yapıp halkımızın hizmetine sunacağız. Ceyhan’ın tüm sokaklarının modern bir hale gelmesiyle birlikte, köy yolları, mezarlıklar, ibadethaneler ile okulların bakım ve onarımlarını da mutlaka yapacağız. Daha güzel bir Ceyhan için çalışacak olan başkan adayımız Arif Sezer’in verdiği her sözü de mutlaka yerine getireceğiz. Çünkü Sayın Sezer Adana aşığı bir insan’ dedi.

Seçim bürosu önünde yapılan toplantının ardından esnafların sorunlarını da dinleyen Başkan Yıldıray Arıkan, özellikle işsizlikle ilgili de çeşitli projeler hazırlandığını söyledi.