Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.110,000.389

CHP’Lİ ÖZTANRIÖVER, KANAL-A TV’DE

Yayınlanma Tarihi :
CHP’Lİ ÖZTANRIÖVER, KANAL-A TV’DE

oztanriover_kanal_aÇukurova Belediye Başkan A. Adayı CHP’li Murat Öztanrıöver, Kanal-A televizyonunda gazeteci Murat Berhun’un hazırlayıp, sunduğu ‘Adana’nın Seçimi’ programına katılarak canlı yayında projelerini anlatıp, özveri ve ürettiği projelerin çoğunun yaşama geçirilmesi kurumlar arasındaki entekrasyonla oluşabileceğini ve maddi  bağımlılık olmadan nasıl çözeceklerine de çalıştıklarını söyledi.

Aday olup göreve geldiğinde ilk işinin Çukurova ilçesi sınırlarının herkes tarafından bilineceği hale getireceğini söyleyen CHP’li Murat Öztanrıöver, “Çukurova ilçesindeki bulvar üzerindeki binaların ön cephelerine giydirme, boyama ve farklı tarzlar uygulayarak ilçe sınırlarının nerede başlayıp, nerede bittiğini hissettireceğiz. Yapacağımız ön cephe çalışmaları ile ilçenin kendine özgü bir dokusunun ve tarzının oluşmasını sağlayacağız. Bu çalışmalarda belediye ve halkımızdan para çıkmayacak, bu işi sponsor firmalarla çözeceğiz. İşi alan da veren de mutlu olacak. Belediyecilik hizmetleri üretilirken STK’ların ve meslek odalarının sürece dahil edilmesi gerekir. Birçok yanlış STK’lardan ve meslek odalarından  bilgi alınmadığından kaynaklanmıştır. Ben TMMOB kültüründen geldiğim için STK’ların önemini çok iyi bilirim. Metropol yaşamının getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek ve Çukurova ilçe de yaşayan insanlarımızı huzurlu ve mutlu edebilmek için her mahallede bir Cumhuriyet Parkı oluşturacağız. Bu parklarda mahallelilerimizin acil durumlarda müracaat edebilecekleri halk büroları, öneri ve şikâyetlerinin kayıt altına alınacağı belediye iletişim büroları,  belediye merkezinde verilen hizmetlerin verileceği seyyar belediye büroları, Atatürk kütüphaneleri, taziyeleri kabul edebilecekleri taziye salonu ve toplantı yapabilecekleri toplantı salonları olacak”

Özellikle göl ve doğal güzelliğin buluştuğu yerlerde sportif etkinliklerin yapılabileceği tesisler kurulmasını sağlayıp, burada yapılacak sportif müsabakalarla Çukurova ilçesini önce Türkiye’ye sonra dünyaya tanıtacaklarını da söyleyen CHP’li Öztanrıöver, “Çukurova ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırıp, daha huzurlu ve mutlu olmalarını sağlayacak  birçok proje ürettik. Sadece bisiklet yolları ile yaya yollarının bulunacağını trafiğe kapalı ‘uydu alanları’, 3 kuşağın buluşabileceği merkezler, engelli kültür merkezleri, gençlik merkezleri,  kentsel dönüşüm ve değişim, villaların hemen yanı başında varoşlarda yaşayan vatandaşlarımızın kurtarılarak ötekileştirilmelerinin önüne geçilmesi, Çukurova’nın sadece bina üreten ilçe imajının kaldırılması, çorak alanlara “uydu kentler”, mevcut binaların görselliğinin uyumlu hale getirilmesi, imara yeni açılacak yerlerde yeşil korunması, insanların kültürden besleneceği mekan ve ortamlar yaratılması, ilçe meydanı oluşturulması, konumuna göre yağmur ve güneşten korunaklı alt-üst geçitler, anlık iletişim merkezleri, umutsuz-mutsuz yaşamların son bulması, bacasız fabrika tarım alanlarının işlevliğinin yeniden sağlanması, pilot mahalleler, aile yurtları, üreten elden tüketiciye gibi projelerimizin yanı sıra birçok hizmet kooperatifleri, üretim kooperatifleri ile birlikte sosyal hizmetler verecek kooperatiflerde kuracağız” diye konuştu.

CHP’li Murat Öztanrıöver’in projelerinin gerçekten çok dikkat çekici olduğunu söyleyen program yapımcısı gazeteci Murat Berhun, “İçeriği dolu ve hayata geçebilecek projeler,  ancak görüyorum ki 45 dakika süren programımız projelerinizin tamamını  açıklamaya yetmedi, sizi tekrar konuk edip, diğer projelerinizi de dinlemek isterim” dedi.

YORUM YAP