Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP’DEN EV SÖZÜ

Yayınlanma Tarihi :
CHP’DEN EV SÖZÜ

chpevsozuCHP Seyhan İlçe örgütünün seçim çalışmalarına katılan Milletvekili adayları Elif Doğan Türkmen, Mustafa Bilgilioğlu ve Kemal Derin Obalar Caddesinde esnaf ziyareti yaptı.

CHP Adana Milletvekili adayları Elif Doğan Türkmen, Mustafa Bilgioğlu ve Kemal Derin Obalar caddesinde sohbet ettikleri esnaf ve vatandaşlara CHP iktidarında herkesin başını sokacağı bir evi olacağını tüm evsiz vatandaşların aylık 277 lira taksitle ev sahibi olacaklarını belirttiler.

İktidara gelir gelmez, emeklilere dini bayramlarda birer maaş ikramiye verileceğini söyleyen CHP Adana Milletvekili adayları’’ Kamuda çalışan 800 bin taşeron işçinin ‘kadroya’ alınacağını söylediler.  Kredi kartı ve kredi borcu olan 5 milyonun faizlerinin yüzde 80’inin silineceği en ‘iddialı’ CHP Adana Milletvekili adaylarını en iddialı sözleri oldu. 1 yıl içinde de asgari ücretin 1500 liraya çıkarılacağı, çiftçiye mazotun 1,5 liradan verileceği, tüm üniversite öğrencilerine yurt sağlanacağı vaat edildi. CHP Adana Milletvekili adayları Eli Doğan Türkmen, Mustafa Bilgioğlu ve Kemal Derin, çocuklarını üniversitede okutup mezun eden ancak iş bulamadıkları için babalardan alınan ‘işsiz evlat vergisine’ de son verileceği duyurulurken, Meslek lisesini bitiren gençlere ‘hemen iş sözü’ verdiler

YORUM YAP