Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“CHP ÜYELERİNİN KARARI ÇOK ÖNEMLİ”

Yayınlanma Tarihi :
“CHP ÜYELERİNİN KARARI ÇOK ÖNEMLİ”

ibrahim_ozdisCHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İbrahim Özdiş, 1 Aralık’ta üyelerin oyları ile belediye Başkan Adayının belirleneceği örgüt seçimine tüm CHP’lilerin katılmasını istedi, “Sandığa Gidin tercihinizi yapın” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi İbrahim Özdiş 1 Aralık 2013 tarihinde Süreyya Nihat Oral İlköğretim okulunda CHP Seyhan Belediye Başkan adayının belirleneceği örgüt seçimine oy vermesi gereken herkesi katılmaya çağırdı.

CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı, İnşaat Mühendisi İbrahim Özdiş şöyle dedi.

”Soysal demokrat ve Sol partilerde aday belirlemede örgütün kararı seçim için çok önemlidir.  Oy kullanma hakkına sahip olan örgütümüz üyelerinin sandık başında gelmesi, parti içi demokrasinin yerleşmesinin de yolunu açacaktır.

Önseçim Önemli Bir Şans

Örgüt emekçilerimizin mahallesinde, sokağında, yaşamın her alanında olan bitenin en yakın tanığı olduğu mutlaktır. Geleceğin doğru kılınabilmesi adına, oylarını verirken kazanacak aday kim sorusunu da sorarak oy kullanacaklarını da biliyorum. Seyhan’ın sorularını yaşayanda, bilende, bu sorunları çözecek adayı saptayacak olan da parti örgütümüzdür. Seyhan ilçemizde yerel seçimler öncesi de örgüt dinamizmi adına da ön seçim önemli bir şanstır. Örgütümün oyları ile partimizin adayı olduğumda Seyhan’da belediye başkanlığını kazanacak bilgi,  birikim, deneyime sahibim. Kadın, genç, çocuk, yaşlı, engelli yani Seyhan’da yaşayan her kesimin sorunlarını çözmeye ve kenti yerinde tarihsel dünü ile buluşturup, çağdaş bir kimlikle geleceğe taşımak için göreve hazırım. Partililerimin de bu bağlamda desteklerine inanıyorum ve güveniyorum.

Herkesi Sahipleneceğim

Örgütümün oyları ile başkan adayı olduğumda hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesin ve her kesimi sahiplenerek çalışacağım. Deneyim ve tecrübemle yeni bir Seyhan için halkımızın da gereken desteği vereceğine de inanıyorum. Parti içi yarışta aday adaylarının çokluğunu partimize olan ilginin bir yansıması olarak görüyorum. Özünde bu yarıştan birimiz aday olarak çıkacağız. Ayrışmadan, kırmadan, düşüncemizin yol göstericiliğinde yerel seçim hazırlıklarına el birliği ile başlayacağız. Seyhan Belediyesini CHP’li kılmak için uğraş vereceğiz. Yerel seçimlerde belediye başkanı seçmenin yanında ülkemizde yaşanan baskıcı rejimin gençlere, öğretmenlere, emekçilere, kadınlara kısacası tüm yurttaşlarımıza yönelik şiddetine karşıda oylarımızla tepkimizi göstermeliyiz. Kentimizi ve geleceğimizi nasıl olması gerektiği vereceğimiz oylarla şekilleneceğini unutmayınız. Bu anlamda verdiğiniz desteğe teşekkür ediyorum ”

YORUM YAP