Gündem Adana

ÇALIŞKAN’DAN YEŞİLYURT’TA MİTİNG

ÇALIŞKAN’DAN YEŞİLYURT’TA MİTİNG
28 Şubat 2014 - 8:50

caliskan_yesilyurttaYeşilyurt’ta düzenlenen mitingde katılan MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan temiz siyaset sözü verdi.

Esnaf ve ev ziyaretlerine önem veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Bakan Adayı Abdullah Çalışkan, Yeşilyurt’’ta düzenlenen mitingde katıldı. Yağışa rağmen büyük ilgi gösterilen mitinge MHP’li meclis üyeleri de iştirak etti.

Akyol: Bu Kadro Seçimi Kazanacak

Mitingde Meclis üyeleri adına söz alan MHP Seyhan Belediye 1. Sıra Meclis üyesi Yalçın Akyol MHP’nin seçimlerden büyük başarıyla çıkacağını söyledi. Seçimi kazanmak adına ev ev kapı kapı dolaştıklarını belirten Akyol, “Bu kadro ve bu yapı inanıyorum ki, her bölgede seçimi kazanacaktır” dedi.

Çalışkan: 30 Mart’ta Temiz Belediyecilik Başlayacak

Yağmur altındaki vatandaşlara hitap eden ve kaliteli siyasetin önemine dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Bakan Adayı Abdullah Çalışkan, Ak parti’yi  3-Y ile mücadele etmek için kurduklarını anlattı. Yasaklar, yolsuzluklar ve Yoksullukla mücadeleyi amaç edindiklerini ifade eden Çalışkan şöyle konuştu;

“Ancak geldiğimiz noktada 3-Y ile mücadele başarılı olamadı. Bu nedenle MHP’deyim. Temiz ve onurlu siyaseti bildik, bugüne kadar böyle siyaset yaptık. Halk için siyaset yaptık. 30 Mart’tan sonra da bu düşünceyle Belediyede siyaset yapacağız. Belediyede Temiz siyaset başlayacak. Belediyeyi Muhtarlarla birlikte yöneteceğiz. Seyhan’da rakamlar iç açıcı değil. Eğitimde başarısız, Şehir plansız programsız. Biz gelince derhal Seyhan’ın maküs talihini değiştireceğiz. Eşit ve adil hizmet yaparak sosyal barışı inşa edeceğiz”