Gündem Adana

“BÜTÜN YURTTAŞLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEYE TALİBİZ”

“BÜTÜN YURTTAŞLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEYE TALİBİZ”
01 Ocak 2014 - 19:10

murat_oztanrioverAKP iktidarının yanlış politikaları, yapılan yolsuzluklar ile gerçek yüzünü gösterdiğine dikkat çeken Çukurova Belediye Başkan A. Adayı CHP’li Murat Öztanrıöver, doğru adresin CHP olduğunu belirterek bütün yurttaşları CHP çatısı altında bir araya getirelim, işi şansa bırakmayalım dedi.

Bütün yurttaşların sorunlarını çözmeye, hak ettikleri yaşam tarzını yaşamalarını gerçekleştirmeye talibiz diyen CHP’li Murat Öztanrıöver, “Herkesi CHP’ye bekliyoruz. Köylüm gel, ananı da alda gel. Mazottaki ÖTV’nin, sattığın toprakların hesabını sormak için gel, işçim gel, alın terinin hesabını sormaya gel,  gencim özgürlüğünü alda gel, yoldaşlarının hesabını sormaya gel, emeklim gel, ayakkabı kutusunu soğan, patatesle dolduramayacak maaşını alda gel. Yıllar boyu çalışıp, aç kalmanın hesabını sor da gel. Doktorun gel, yok edilen itibarını alda gel,  yediğin dayakların hesabını sormaya gel. Atanamayan öğretmenim gel, karı koca ayrı ayrı yaşamanın hesabını sormaya gel.  Savcım sen de adaletini alda gel, yetim hakkı yiyenlerin hesabını sormaya gel. Dostum gel, emeğinin emeğinin karşılığını alamamanın, kandırılmanın hesabını sormaya gel. Yurttaşım gel, yaşama hakkının, çocuklarının çalınan  geleceğinin hesabını sormaya gel diyoruz” dedi.

Herkes İçin CHP

AKP içerisinde yaşanan olaylar ve çözülmeler sonucunda, kendilerinin belediye seçimlerindeki oy hedeflerini daha yukarıya taşımaları gerektiğini de ifade eden CHP’li Öztanrıöver, “AKP, parti içi çalışmaları ile memlekete verdiği zararlar, yandaşlarına her türlü olanak sağlayarak yapılan yolsuzluklar cemaat çatışması ile kendiliğinde gün yüzüne çıkmıştır. Halkın AKP hükümetine güveni kalmamıştır. Bundan sonra bizlerin Cumhuriyet Halk Partisi olarak yapmamız gereken AKP’den vazgeçmiş yurttaşlarımıza doğru adresin “CHP” olduğunu anlatmaktır. Yeni yılda yapılacak seçimlerin şansa bırakılmaması gereklidir.  Bütün CHP adayları yarışacakları il veya ilçede en yüksek oyu partimize taşımalıdırlar. Çukurova ilçesinde hedef, en yüksek oy oranı ile kazanılan ilçe olmalıdır. Onun için “herkes için CHP” diyoruz” diye konuştu.