DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.169,450.463

BAŞBAKAN’LA TANIŞTIRILMANIN SIRRI

Yayınlanma Tarihi :
BAŞBAKAN’LA TANIŞTIRILMANIN SIRRI

zafer_karaBaşbakan Erdoğan, Zafer Kara ve Mehmet Başpınar bir araya geldi. Zafer Kara, Başbakan Erdoğan ile iş adamı Mehmet Başpınar’ı tanıştırdı. AK Parti İl Başkanlığı’ndan gönderilen basın bülteni çeşitli yorumlara neden oldu. Büyükşehir Aday Adaylarının dahi netleşmediği iktidar partisinde şimdi gözler Mehmet Başpınar’ın üzerine çevrildi.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 Ekim 2013 Cumartesi günü Adana’ya gelmiş ve bir dizi toplu açılışlar, temel atma ve anahtar teslimatı yapmıştı.

5 Ekim 2013 Cumartesi günü İstasyon Meydanı’nda toplanan kalabalığa konuşan Başbakan Erdoğan, açılışlarda yer alan özel sektör yatırımlarından bahsederken özellikle Orta Ölçekli Sanayi Sitesinin kurulmasında emeği geçen Mehmet Başpınar’dan övgüyle bahsetmiş, “Burada özellikle Mehmet Başpınar kardeşimizi yürekten tebrik ediyorum. Mehmet Başpınar kardeşimiz 525 trilyon liralık bir yatırımla Adana’ya 350 işyeri kapasiteli bir sanayi sitesi kazandırdı. Adana’nın, Türkiye’nin ekonomisine çok önemli katkı sağlayacak olan Mehmet Başpınar Orta Ölçekli Sanayi Sitesinin de Adanamıza hayırlı olmasını diliyorum” demişti.

Bu törenin ardından Fuar Alanında Adana Valiliği tarafından onuruna verilen yemeğe katılan Başbakan Erdoğan, burada yemeğe katılan iş adamları, kurum bürokratları ve basın temsilcileri ile görüşmeler yapmıştı.

AK Parti Adana İl Tanıtım ve Medya Başkanı Zafer Kara, bu yemekte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile iş adamı Mehmet Başpınar’ı tanıştırma fırsatı buldu.

Başbakan Erdoğan, bir kez daha iş adamı Mehmet Başpınar’a Adana’ya sağladığı katkı dolayısıyla teşekkür ederek, çalışmalarının devamını istedi.

İş adamı Mehmet Başpınar’da, Başbakan Erdoğan’a kendilerine gösterdiği yakınlık için teşekkür sanayi sitesinin yapımında kendilerine en büyük yardımın Zafer Kara tarafından yapıldığı ve hiçbir menfaat beklemeden gönüllü olarak danışmanlık yaptığını belirtti.

YORUM YAP