Gündem Adana

‘AZİM’LE ÇALIŞIYOR

‘AZİM’LE ÇALIŞIYOR
02 Mart 2014 - 11:50

azimSeyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, geride kalan hizmet döneminde hep halkın istekleri doğrultusunda proje üretip başarıya ulaşıldığını belirterek, “Yeni hizmet döneminde de yine sizlerle el ele omuz omuza çalışıp birlikte başaracağız” diye konuştu.

Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşları, hemşeri dernekleri, ev ziyaretleri ve esnaf gezilerini aralıksız sürdürüyor. Gittiği her davette halkın büyük ilgisiyle karşılanan ve onların coşkulu destek sözleriyle moral bulan Belediye Başkanı Prof. Dr. Öztürk, “Allahın izniyle siz kıymetli kardeşlerimize hizmet üretmeye hiç ara vermeksizin devam edeceğiz. Bizim gündemimiz seçim değil, yalnızca sizler için hizmet üretmektir. Sizler isteyeceksiniz biz çalışacağız, sizin için çalışacağız, sizin için üreteceğiz. Siz rahat ederseniz biz ancak o zaman mutlu oluruz” şeklinde konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, hafta sonu Gürselpaşa, Yeşilyuva ve Sucuzade Mahalleleri’nde düzenlenen açık hava mitingleriyle adeta moral depoladı. Üç ayrı mahallede düzenlenen dört ayrı mitingde onbinlerce kişiye hitap eden Başkan Prof. Dr. Öztürk, “Seyhanımızın şehircilik açısından tek kurtuluşu Kentsel Dönüşüm ve Yenileme’dir. Adana’da tarihin ilk kentsel dönüşümünü sizlerin desteğiyle biz başlattık. Yeni dönemde de Seyhanımızda ihtiyaç olan her mahallede kentsel dönüşümü başlatacağız. Geçmişi 50 yıla uzanan bir dönemde çarpık ve düzensiz yapılaşmaya mahkûm olmanıza içimiz el vermiyor. Bu anlamda asgari ücretle çalışmak zorunda kalan kardeşlerimizin bile rahatlıkla ev sahibi olabilecekleri projeleri yine hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, hafta sonunda Bakımyurdu, Hacı Bayram, Pazarlar Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret etti. Beraberinde belediye meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte esnafı ziyaret eden Başkan Prof. Dr. Öztürk, Havaalanı Taksi Durağı’nda şoförlerle çay içip sohbet etti.