DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ATB KİME ÖDÜL VERDİ?

Yayınlanma Tarihi :
ATB KİME ÖDÜL VERDİ?

atbAdana Ticaret Borsası (ATB) yönetimi geleneksel hale getirdiği personel performans değerlendirme sonucuna göre dereceye giren ilk beş personeline teşekkür plaketi ve altın ile ödüllendirdi. ATB 2013 yılı borsa çalışanları personel performans değerlendirme sonuçlarına göre dereceye giren 5 çalışana ödülleri meclis üyeleri tarafından verildi.

ATB Meclis Toplantısı öncesi her yıl personelde performans değerlendirmesi yaparak dereceye giren personeli ödüllendirdiklerini ifade eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ATB Meclis Başkanı Şahin Bilgiç, “Borsa’da çalışan bütün arkadaşlarımızın çalışmasından biz memnunuz. Herkes elinden geleni yapıyor. 2013 yılında performans gösterdiği için seçilerek gelenleri de tebrik ediyorum. Önemli olan uyumlu birlikteliğin devamını sağlayabilmek. Bizim personelimizden beklentimiz; üyelerimize hizmet için en güzel çalışmaları yapabilmeleridir. Genel Sekreterimiz tabiri caiz’se bir koro şefi gibi personeli yönetiyor. Çalışanların bir sıkıntısı olduğunda da çözümü konusunda her zaman gayretlerimiz olur”

 

CUMHURBAŞKANININ GELİŞİ BORSA’NIN ONURUDUR

ATB’nin kuruluşunun 100. Yıl programının da borsa’nın yanı sıra Adanayla alakalı orijinal ve büyük bir program olduğunu söyleyen Bilgiç, “Cumhurbaşkanımız borsamızın konuğu oldu. Sadece bizim için geldi. Ödül ve Temel Atma Törenine katıldı, geri döndü. Bu onur Adana Ticaret Borsasına verdiği değerle alakalı. Cumhurbaşkanımızın kendiside bunu ifade etti. Adana için çok güzel bir programdı. 100 yılda bir olabilecek türdendi. Arkadaşlar topyekun gece gündüz çalıştılar. Bu anlamda da bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

ÇALIŞKAN, 5’İ ÇOK BAŞARILI, DİĞERLERİ AZ BAŞARILI ALGILANMASIN

2013 yılı personel performans değerlendirmesinde dereceye girenlere ödüllerin verilmesinden önce konuşan ATB Başkanı Muammer Çalışkan, “Cumhurbaşkanımızın Adana’ya gelişi borsamız ve Adana’mız için gurur günüydü. Genel Sekreterimiz Mustafa Hızlı organizasyonun başındaydı. Stresin büyüğü en çok ondaydı. Yönetim Kurulumuz sabah ve akşam toplandı. Meclis üyelerimiz görev almak için yarıştılar. Küçük aksaklıklara karşın güzel bir organizasyon oldu. Adana’da çıta yükseldi. Borsamızın kuruluşunun 100. Yılı programımıza çok olumlu geri dönüşler oldu. Güzel bir gün oldu. Herkes üstün gayret ile çalıştı. Ben bu işi yapan, emeği geçen başta Meclis Başkanımız olmak üzere borsa yönetim kuruluna, meclis üyelerine, personelin tamamına çok çok teşekkür ediyorum. 2013 yılı borsa çalışanları personel performans değerlendirme sonuçlarına göre dereceye giren 5 tane ödül var. Birileri seçilmek zorunda sistem içinde beş kişi seçildi. Bu beşi çok başarılı diğerleri az başarılı algılanmasın. Bütün arkadaşlar gayretli ve çalışkan. Personelimizi motive etmek için çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Performans değerlendirme sonucuna göre ilk 5’e giren personele teşekkür plaketlerinin yanı sıra 1. Ahmet Kardeşler (4 Tüm Altın), 2. Ali Başaran (3 Tüm Altın), 3. Yılmaz Avşar (2 Tüm Altın), 4. Kenan Boyacı (1 Tüm Altın), 5. Senem Gözüküçük (Yarım Altın) ile ödüllendirildi.

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış