Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ARSLAN’DAN TAZİYE MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
ARSLAN’DAN TAZİYE MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili A. Adayı  Mehmet Ali Arslan, Alparslan Türkeş’in 4 Nisan 1997’de aramızdan ayrılışının 18. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Arslan, mesajında şunları söyledi : “Ömrünü milletine hizmet ve Türk Dünyası’nın birlik ve beraberliği mücadelesiyle geçiren Milliyetçi Hareket’in efsanevi lideri Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i  Hakka yürüyüşünün 18. yılında özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz diyen Arslan ‘’Necip Türk Milletinin yetiştirdiği en önemli devlet adamlarından biri olan cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’in fikirlerinin ne kadar değerli  olduğunu günümüzde çok daha iyi anlıyoruz. Geniş vizyonu, öngörüsü ve ileri görüşlülüğü ile siyaset hayatında benimsediği ülkü ve erdem gibi üstün değerleriyle her zaman millete mal olmuş tarihi bir şahsiyetti. Verdiği mesajlar Türk siyasetine her zaman yön vermiştir. Başbuğumuz sadece bir siyaset adamı değildi, gerçek bir vatan sevdalısı, Türk Milleti ve Türk Devleti’ne bağlılığı ile Türk siyasetinde yeri doldurulamayacak büyük bir devlet adamıydı. Geleceğin teminatı ve sahibi olan Türk gençliğine her zaman özel önem veren Başbuğumuz, gençliğimizin Türk töresi  ve İslam ahlakı gibi hasletlerine ömrünü adadı.

‘Ezan dinmez, Bayrak inmez, Vatan bölünmez diyerek tek devlet, tek dil, tek bayrak  ülküsünü savunan, demokrasi mücadelesi her geçen gün daha iyi anlaşılan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i ebediyete intikalinin 18. Yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Mekanı Cennet, Ruhu şad olsun.”

YORUM YAP