Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

ANLAYIŞ HALKTAN KOPUK OLMAMALI

Yayınlanma Tarihi :
ANLAYIŞ HALKTAN KOPUK OLMAMALI

orhan_ekici_muhtarlarCumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Orhan Ekici, halktan kopuk bir belediyecilik anlayışına son vereceklerini söyledi.

Ekici, Yurt Mahallesi Muhtarı Cemal Bilir, Toros Mahallesi Muhtarı Kemal Çelebi, Belediyeevleri Mahallesi Muhtarı Yemliha Yücel ve Karslılar Köyü Muhtarı İrfan Kayagüç’ü ziyaret etti. Toplum adına yola çıktıklarının altını çözen Ekici, “Halktan kopuk olmadan, dürüst, adaleti hakim kılan, ilkeli, çağdaş, şeffaf bir yönetim içinde Çukurova’yı aydınlık yarınlara taşımaya geliyoruz” dedi.

İlçedeki muhtarları ziyaret eden Ekici, muhtarların demokrasinin vazgeçilmezi olduğunun belirterek, “Biz, göreve geldiğimizde birlikte yöneteceğiz. Çukurova’nın sorunlarını en iyi muhtarlar bilir. Halkla en fazla içli, dışlı olan, onların derdini dinleyen muhtarların kendi dertleri, aslında herkesten daha fazla… Biz hem onların sorunlarına, hem de halkın sorunlarına çare olacağız. Bunu muhtarlarla birlikte yöneterek başaracağız” diye konuştu.

“Dürüst Yönetim…”

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Orhan Ekici, dürüst yönetim sözü verdi. Orhan Ekici “Çukurova’nın adı, sonuna kadar dürüstlükle anılacak. Emek en yüce değer olacak. Halkın her kesimiyle kucaklaşacağız. Biz göreve geldiğimizde, kadro içinde dürüst olmayan ve adı şaibeyle anılan kim varsa yollarımızı ayıracağız. Biz Çukurova’yı sadece fiziki hizmetlerle değil, kültür ve sanatla da taçlandıracağız” dedi.

“Projelerimiz Hazır”

Sağlıklı yaşanılabilir, çağdaş bir Çukurova için projelerinin hazır olduğunu anlatan Ekici, şöyle devam etti:

“Bizim önceliklerimiz arasında istihdam projelerimiz var. Bunların yanı sıra kent meydanı, kültür merkezi projelerimiz var. Gölü en iyi şekilde değerlendirmek, festivaller yapmak, çekim merkezi oluşturmak gibi projelerimiz var. Mesleğim gereği Çukurova’da çok işler yaptım. Bizim engelliler, yaşlılar ve kadınlarımız içinde projelerimiz var. Engelsiz bir Çukurova yaratacağız. Bizim ilçenin her yeri ve herkes için projelerimiz hazır. Ekibimiz ve kadromuz da hazır. Biz üniversiteden meslek odalarına, bilim insanlarından halk meclislerine ve muhtarlarımıza kadar belli birimler oluşturacağız. Bu birliktelik içinde Çukurova’yı yöneteceğiz.”

Mahalle muhtarları ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, Orhan Ekici’ye başarı dileğinde bulundu.

YORUM YAP