Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

“ADANALILAR, YOLSUZLUĞA İSYAN EDİYOR”

Yayınlanma Tarihi :
“ADANALILAR, YOLSUZLUĞA İSYAN EDİYOR”

rukiye_cinkilic_adanaCHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Rukiye Çinkılıç, “Halkın partisi olarak yerel yönetimlerde eşit, katılımcı ve kaynaştıran bir anlayışla hareket edeceğiz” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve CHP Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, “CHP, iktidara geliyor” dedi.
Çalışmaları kapsamında partili arkadaşları ve eşi Av. Mustafa Çinkılıç’la birlikte Adana Sevdalıları Dayanışma, Yardımlaşma, Kültür ve Turizm Derneği (ASED) Başkanı Tahir Akın ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Av. Rukiye Çinkılıç, “Adana’nın tamamında her kesime elimizi uzatıyoruz. Dostluk, barış ve kardeşliği pekiştirmek istiyoruz” dedi.
CHP’nin halkın partisi olduğuna dikkati çeken Av. Rukiye Çinkılıç, “Adana’da yaşayan herkes Adana’nın gelişimi için elini taşın altına koymak zorunda. Ben de bir Adana sevdalısı olarak Adana’nın çağdaş ve modern bir kimliğe kavuşması için mücadele ediyorum. Bu anlamda Büyükşehir Belediyesi’nde edindiğim 20 yıllık tecrübeyi halk için, Adana için, gelişim ve değişim için Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olarak değerlendirmek istiyorum” dedi.
“Vatandaş, AKP’den Rahatsız”
CHP’nin bu kez iktidara geleceğini, vatandaşların iktidar partisinin uygulamalarından ve yolsuzluk iddialarından olağanüstü rahatsızlık duymaya başladığını dile getiren Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Rukiye Çinkılıç, şunları söyledi:
“Gezdiğimiz, gördüğümüz her yerde vatandaşımızın yakınmalarına tanık oluyoruz. Vatandaş artık her şeyi biliyor ve bize gösterdiği ilgi ile partimizi iktidarda görmek istediğini anlatıyor. Halkın partisi olarak yerel yönetimlerde eşit, katılımcı, kaynaştıran bir üslupla farkımızı ortaya koyacağız. Kültür, sanat, turizm, sosyal ve sportif etkinliklerle vatandaşımızın kaynaşmasını sağlayacağız. Adana’nın demografik yapısına ve kültürel zenginliğimize uygun projeler üreteceğiz. Kültürel zenginliğimizin farkına varacağız.”
Av. Çinkılıç, Adana’nın sorunlarının çözümünün Adana sevdalısı olmaktan geçeceğini vurguladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASED Başkanı Tahir Akın ise CHP’de örgüt içerisinde yer alan, emek veren aday adaylarından bir kişinin aday yapılması gerektiğini kaydetti.
Aytaç Durak, Zihni Aldırmaz ve Azim Öztürk’e tepkisini dile getiren Tahir Akın, üç ismin Adana’ya üvey evlat muamelesi gösterdiğini savundu. CHP’de aday adaylarının partiyi hareketlendirdiğini ifade eden Akın, nerede doğduğuna ya da nereden geldiğine bakılmaksızın Adana’da yaşayan herkesin bu kente katkı koyması gerektiğini sözlerine ekledi.

YORUM YAP