DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ADANA’DA GÜNDEM TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

Yayınlanma Tarihi :
ADANA’DA GÜNDEM TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

Mars Logistics sponsorluğunda Adana Sanayi Odası ve LODER(Lojistik Derneği) işbirliği ile 27 Mart 2014 tarihinde Adana Sanayi Odasında düzenlenen “Tedarik Zinciri Yönetimi” konulu konferans lojistik sektörün ileri gelenlerini bir araya getirdi.

marsLojistik süreçlerinin önemli bir parçası olan Tedarik Zinciri Yönetimi müşteriye, doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlayan malzeme, bilgi ve para akışının sistematik yönetimidir. Türkiye’nin lider lojistik şirketlerinden Mars Logistics desteği ile Adana Sanayi Odası ve LODER işbirliğinde Adana’da gerçekleşen konferansta Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimiyle ilgili sorunların çözümüne yönelik konuları yenilikçi bir bakış açısıyla tartışarak çözüm önerileri sunuldu. Iki oturum olarak gerçekleşen konferansta LODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş ve LODER Akdeniz Temsilcisi & Mars Logistics Adana Bölge Müdürü Muzaffer Büker açılış konuşmalarını gerçekleştirirken, Toros Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Köksal Hazır ise “Tedarik Zinciri Yönetiminde Güncel Gelişmeler ve Tedarikçi İlişkilerinde Trendler” üzerine konuşma gerçekleştirdi. Konferansa katılan akademisyen, öğrenciler ve sektör çalışanlarının ilgiyle dinlediği bir diğer konu ise Av. Cansu Anılan’ın “Lojistik Kontratların Önemi ve Dikkat Edilecek Noktalar” konusunda gerçekleştirdiği konuşma oldu.

Mars Logistics Hakkında

Mars Logistics, kara, hava, deniz ve demiryolu nakliyesi, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, gümrükleme, sigorta, depolama ve diğer tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır. Çatısı altında topladığı şirketleri, 1000’in üzerinde profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.

Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo ve Mars Sigorta şirketlerinden oluşan Mars Logistics’in, merkez İstanbul Yenibosna olmak üzere, Ambarlı, Tuzla, Esenyurt, Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Mersin, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Şakirpaşa Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı’nda şubeleri bulunmaktadır.

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış