Gündem Adana

250 BİN KİŞİYE NE YAPACAK?

250 BİN KİŞİYE NE YAPACAK?
25 Şubat 2014 - 10:48

soner_cetin_esnafGüne çok erken başlayıp gece yarısına kadar çalışan CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, “Seçmenlerimizin hepsinin elini sıkalım, yüreğine dokunalım. Dertlerini dinleyip taleplerini alalım. 250 binine de ulaşalım” diye çağrı yaptı.

Herkes Her Gün Birkaç Saat

Her sabah 06.30’da kalkan ve gece yarısına, hatta bazen sabah 02.00’ye kadar çalışmasıyla bilinen CHP’nin genç Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin 100. Yıl Mahallesi’nde bir eve konuk oldu. Burada projelerini anlatan ve mahallenin taleplerini dinleyen Av. Soner Çetin, “Ben sizden sadece bir adım öndeyim. Sizler de kendinizi benim yerime koyun ve lütfen herkese ulaşmaya çalışalım. Bunun için herkes birkaç saatini ayırsa yeter” dedi.

“Ak Partili de MHP’li de Bizimdir”

Türkiye’nin sertleşmeye değil, yumuşamaya ve farklı siyasi görüşleri savunan kişiler arasında sağlıklı diyaloglara ihtiyaç olduğunu vurgulayan CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, “Lütfen köken, dil ve de siyasi ayrım yapmayalım. Sadece CHP’ye oy vermeyi düşünenlerle değil, henüz kararını vermemiş olanlarla, MHP’li, Ak Partili veya diğer siyasi partilere gönül vermiş vatandaşlarımızla da görüşelim; çünkü hepsi bizim insanımız” diye konuştu.

Uyumasak, Yemesek, İçmesek!

Hiç uyumasa, yemese – içmese de bir insanın 24 saat sürekli el sıkması durumunda dahi 250 bin kişiye ulaşamayacağına dikkat çeken CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin Toros Mahallesi Doğal Park civarındaki Güzeltepe Apartmanı’nda yapılan ev toplantısında şunları söyledi: CHP’nin yelkenleri şişiyor. Bunda hepimizin rolü ve emeği var. Ancak bu yelkenin daha da şişmesi gerekiyor. Soner Çetin olarak ben sizlerden sadece 1 adım öndeyim, 250 bin seçmenimiz var. Hepsine sizlerle birlikte ulaşıp ellerini sıkmamız şart” dedi