Gündem Adana

TABİP ODASI’NA KADIN BAŞKAN

TABİP ODASI’NA KADIN BAŞKAN
09 Mayıs 2014 - 10:31

KADINBASKANAdana Tabip Odası Yeni Yönetim Kurulunun İlk Toplantısında Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan Yönetim Kurulu Başkanlığına Seçildi.

Adana Tabip Odası 26-27 Nisan 2014 tarihinde yapılan genel kurul ve seçimler sonucunda yeni yönetim kurulu üyeleri ilk toplantıda görev bölümü yaptı. Yapılan görev bölümü ile Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan başkanlığa, Prof. Dr. Mehmet Özalevli genel sekreterliğe, Dr. Ahmet Suntur muhasiplige, Dr. Hakan Şen veznedarlığa seçildi. Dr. Resmiye Kaya Niron, Dr. Tekin Müjde ve Dr. Ömer Eşki ise üye olarak görev yapacak.

KAZANIMLARI OLAN BİR ODA HEDEFİNDEYİZ

Önceden olduğu gibi tüm hekimleri saran bir yönetim şekli ile yola devam edeceklerini söyleyen Adana Tabip Odası Yeni Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, “ Tüm hekimleri çevreleyen demokratik, adil ve emekçinin yanında olan bir oda olacağız. Eski hekimlerimizin kazanımlarını yitirmemek, yeni kazanımlar elde etmek ve bizden sonra gelecek yönetimlere daha çok kazanımları olan bir Tabip Odası teslim etme hedefindeyiz” diye konuştu.