Gündem Adana

ZEYDAN, MEYDANDA

ZEYDAN, MEYDANDA
11 Aralık 2016 - 10:22

zeydankaralar-4Gürpınar Mahallesi Kapalı semt pazarını ziyaret eden Başkan Zeydan Karalar, vatandaşla ve esnaf ile sohbet edip sıkıntıları olup olmadığını sordu.

 Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Gürpınar Mahallesi Kapalı Semt Pazarında incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Karalar, Pazar alışverişini de yapmayı ihmal etmedi.

zeydankaralar-3Pazarcı esnafı ve vatandaşlar ani gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirirken hayatlarında ilk defa bir belediye başkanını semt pazarında gördüklerini belirtip Başkan Karalar’ın halkçı tutumundan ötürü teşekkür etti.

zeydankaralar-2Vatandaşın bu tepkisi karşısında kendisinin de halktan biri olduğunu belirten Başkan Zeydan Karalar, bu nedenle halktan kopmasının söz konusu olamayacağını söyledi. Başkan Karalar, “Ben zaten halktan yani sizlerdenim bu nedenle sizden kopmam söz konusu dahi olamaz”  İfadelerini kullandı. Bir süre sıkıntıları ve sorunları dinleyen Başkan Zeydan Karalar, evinin pazar ihtiyaçlarını da almayı ihmal etmedi.
zeydankaralar-1

marmaris tekne turu