Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.896,770.947

ZEYDAN KARALAR, MUHTARLARI DİNLİYOR

Yayınlanma Tarihi :
ZEYDAN KARALAR, MUHTARLARI DİNLİYOR

zeydankaralarZeydan Başkan’ın muhtarlarla ‘beyin fırtınası’ aralıksız sürüyor. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın mahalle muhtarlarıyla gerçekleştirdiği ‘beyin fırtınası’ aralıksız devam ediyor.

Seyhan Belediyesi Encümen Salonu’nda gruplar halinde mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Karalar, bu toplantılarda hem geride kalan hizmet dönemini değerlendiriyor, hem de önümüzdeki günlerde yapılması planlanan çalışmalar hakkında mahalle muhtarlarıyla görüş alış verişinde bulunuyor.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mahallelerde gerçekleştirdiği ‘halk günü’ toplantılarında vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetler doğrultusunda bir çalışma takvimi oluşturulduğunu açıkladı.

Belediye Başkanı Karalar, “Mahalle Muhtarlarımızla her zaman temas halindeyiz. Bu toplantılarda vatandaşlarımızdan gelen talepler, muhtarlarımızın tespitleri ve bizim belediye olarak bölgelere yapacağımız çalışmalar aynı anda değerlendiriliyor. Bürokratlarımız toplantılarda kendi sorumluluk alanıyla ilgili konuları not alıp gelen taleplerin takipçisi oluyor. Muhtarlarımızla sürekli hale getirdiğimiz bu beyin fırtınaları sonucunda ortaya çıkan hizmetler vatandaşlarımızı hem memnun ediyor hem de onların takdirini kazanıyor” dedi.

YORUM YAP