DOLAR23,4980% 1.67
EURO25,3488% 1.04
STERLIN29,5684% 1.04
FRANG26,0828% 1.36
ALTIN1.481,96% 1,42
BITCOIN626.4110.806

“ZEYDAN KARALAR BELEDİYE BAŞKANI OLACAK”

Yayınlanma Tarihi :
“ZEYDAN KARALAR BELEDİYE BAŞKANI OLACAK”

zeydan_karalar_kemal_sagCumhuriyet Halk Partisi eski Genel Başkan Yardımcılarından Gaye Erbatur ve Adana eski Milletvekili Kemal Sağ, Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Erbatur yaptığı açıklamada Karalar’ın Seyhan’da yüzde yüz başarıyı elde edeceğine inandığını söyledi.

Başarı Elbirliğiyle Gelecek

CHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve 22-23’ncü dönem Adana Milletvekili Nevin Gaye Erbatur ile 22.dönem Adana Milletvekili Kemal Sağ, Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ı ziyaret ederek desteklerini iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karalar, 2 ay sonra yapılacak yerel seçimlerinin önemine vurgu yaparak, elbirliğiyle hem Seyhan Belediyesi’ni hem de Adana Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacaklarını söyledi.

Erbatur: CHP Bayrağını Adana’nın Burçlarına Dikeceğiz

Zeydan Karalar’ın başarılı olacağını ve seçimi kazanacağına inandığını belirten CHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve 22-23’ncü dönem Adana Milletvekili Nevin Gaye Erbatur Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını Adana’nın burçlarına dikeceklerini söyledi. Erbatur yaptığı açıklamada; “ Önümüzde önemli bir seçim var. Uzun zamandır Cumhuriyet Halk Partisi yoğun olarak çalışıyor. CHP, AKP iktidarının geldiği yünden bu yana yanlışları gündeme getiriyor. Ancak halkımız bunları uzun süre görmezden geldi. Gelinen süreçte artık bunlar görülemeyecek gibi değil… CHP 30 Mart akşamı Adana’da önemli bir başarıya imza atacak diye düşünüyorum. Adaylar bizim çok sevdiğimiz uzun yıllar birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız. Zaten onlar Büyük Çınar’ın, Cumhuriyet Halk Partisi’nin kökleri. Bu bağlamda emeğin karşılığını bulduğuna inanıyoruz. Bizim partimizde emeğin çok büyük önemi vardır. Emek veren arkadaşlarla birlikte CHP bayrağını Adana’nın burçlarına dikeceğiz.”

Seyhan’da Başarı Zeydan Karalar İle Gelecek

CHP Seyhan Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar ile başarının yüzde yüz geleceğine inandığını söyleyen Erbatur;  “Zeydan Karalar’ı çok eskiden tanıyorum. Alice görüşüyoruz. Ne kadar hırslı, başarı isteyen bir insan olduğunu biliyorum. Bu anlamada 30 Mart yerel seçimlerinde Zeydan Karalar’la Seyhan’da yüzde yüz başarının geleceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Sağ: Türkiye İyi İdare Edilmiyor, Tek Çare CHP

Ülkenin iyi idare edilemediğini söyleyen CHP 22. dönem Adana Milletvekili Kemal Sağ, CHP’nin önce yerelde ardından ise genelde iktidara geleceğini söyledi. Sağ,” Türkiye iyi idare edilmiyor. Ülkenin gidişatı iyi değil. Bu şartlarda Cumhuriyet Halk Partisi’nin kesinlikte iktidara gelmesi gerekiyor. Bunun içinde önce yerel seçimlerde iktidarı elde etmesi gerekiyor. İlçe bazında bugünkü adaylarla Seyhan ve Çukurova’da kesin kesez alacağımızı görüyorum. Bununla birlikte Büyükşehir’i almanın muhtemel olduğunu görüyorum. Yine burada gördüm çok güzel bir çalışma ekibi var. Çalışmalar bu şekilde devam ederse ki edecektir. CHP Adana’da yerel iktidarı sağlayacak demektir. Buda genelde iktidarın yolunun açılacağını gösteriyor. Yeter ki halkımız yolsuzlukları, yaşanılanları iyi görsün.”

Zeydan Karalar Başarı Olacaktır

CHP’nin Seyhan adayı Zeydan Karalar’ın başarılı olacağına inandığını belirten Sağ, ”Emin olun Zeydan Karalar başarılı olup Seyhan Belediye Başkanlığı koltuğuna oturacaktır. Ben kendisini çok öncelerden tanırım; ne kadar hırslı, azimli ve başarıyı isteyen bir insan olduğunu şahsen bilmekteyim. Zeydan Karalar, il başkanlığı döneminde önemli başarılara imza atmıştır. Gerçekten çok güzel bir ekibi var. İnsanlar harıl harıl çalışıyor. Ekipte; motivasyon, kazanma azmi ve sinerjisi çok güzel. Bunu daha öncede biliyordum ama Seçim Koordinasyon Merkezi’ne girdiğimde açık açık gördüm, inancım pekişti. Bu seçimi Zeydan Karalar’ın alacağından hiç şüphem yok.”

YORUM YAP