Gündem Adana

YURTDIŞINDA EĞİTİM FIRSATI

YURTDIŞINDA EĞİTİM FIRSATI
17 Nisan 2014 - 14:40
ef dil demetGünümüzde yabancı dil, neredeyse her sektörde ve her pozisyonda bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. EF Uluslararası Dil Merkezleri Adana Ofis Bölge Temsilcisi Demet Nazik, “Yurtdışında dil eğitimi ile ilgili sorularınızı cevaplayacak olan EF Türkiye ekibi, 19 Nisan Cumartesi günü 13:00-15:00 saatleri arasında Seyhan Oteli’nde yurtdışı dil eğitimi ve okullar hakkında bilgi almak isteyenlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunacak. Nisan ayı içerisinde değişik illerde yapılan EF Tanıtım Toplantılarına katılan kişiler arasında yapılan çekilişte şanşlı biri kişi EF  Londra okulunda 1 hafta dil eğitimi kazanacak” dedi.
Cumartesi günkü programa tüm Adanalılar’ı davet eden Nazik, şunları söyledi:
“Yurtdışında dil eğitimi almak ise baştan sona çok iyi planlanması ve doğru yönlendirilmesi gereken bir süreç. Yurtdışında eğitim görmek isteyenlerin bu süreçle ilgili tüm sorularını yanıtlamak üzere, EF’in deneyimli eğitim danışmanları Adana’da düzenlenecek toplantıda öğrenciler ve anne-babalar ile buluşacak. “Hangi ülkede yurtdışı dil eğitimi almalıyım?”, “Ne kadar süre eğitime devam etmeliyim?” “IELTS/TOEFL gibi sınavları geçmek için ne yapmalıyım?” gibi sorular 19 Nisan Cumartesi günü, 13:00-15:00 saatleri arasında EF Adana Tanıtım toplantısında yanıtlanacak” dedi.
Atatürk Caddesi Gülbahçesi Sitesi’nde iletişim bürosu bulunan EF Uluslararası Dil Merkezleri Adana Ofisi’nden de gerekli bilgileri alabilrsiniz.
Şanslı bir kişiye EF Londra okulunda 1 hafta dil eğitimi hediye
Nisan ayı içerisinde değişik illerde yapılan EF Tanıtım Toplantılarına katılan kişiler arasında yapılacak çekiliş sonucunda, tanıtım toplantılarına katılan şanslı bir kişi EF Londra okulunda bir hafta ücretsiz İngilizce dil eğitimi kazanacak. Hediye çekilişine katılmak için etkinliğe www.ef.com.tr/toplanti adresinden kaydolmak yeterli.
EF Education First Uluslararası Dil Merkezleri Türkiye Ülke Müdürü Gökhan Özdemir ise  “İngilizce öğrenmek için yüksek miktarda para harcamak yerine ailelerin ve öğrencilerin doğru eğitim yöntemlerine yatırım yaparak daha fazla ilerleme gösterecek. Yurtdışında eğitim de bunların başında geliyor. Verdiğimiz danışmanlık kapsamında yurtdışı eğitim programları seçimi, kayıt, vize, konaklama, ulaşım, sigorta ve daha pek çok konuda öğrencilere yol gösteriyoruz ve işlemlerini gerçekleştiriyoruz.  EF, yurtdışı eğitim imkanlarını tanıtan etkinliklerin yalnızca üç büyük şehirde yapıldığından şikayet edenler için bulunmaz bir fırsat sunacağız” ifadesini kullandı.
Daha fazla bilgi için: www.ef.com.tr/toplanti
Etkinliğe www.ef.com.tr/toplanti adresinden kaydolmak yeterli.
Atatürk cd Gülbahçesi sit B Blok Kat 2 No 67 Tel 03224530025