Ankara Escortları

DOLAR32,1911% 0.02
EURO34,9700% -0.09
STERLIN40,9261% -0.03
FRANG35,3434% -0.03
ALTIN2.504,06% -0,25
BITCOIN69.602,001.811

YÜREĞİR’DE BAYRAM VAR

Yayınlanma Tarihi :
YÜREĞİR’DE BAYRAM VAR

bayramADANA –  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram’ın Yenidoğan mahallesinde seçim ofisinin açılışı mitinge dönüştü, açılışa binlerce kişi katıldı.

YÜREĞİR’DE GÜÇLÜ RÜZGAR

Yüreğir’de güçlü bir rüzgârı arkasına alan MHP Yüreğir belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, gece-gündüz çalışmaya devam ediyor. Bayram, bir taraftan halkla iç içe olup onların sorun ve dertlerini dinlerken, çözüm projelerini de paylaşıyor. Bayram bu arada seçim ofisi sayısını da artırıyor. Yenidoğan mahallesindeki açılış binlerce vatandaşın katılımı ile yapıldı. Yahya Bozok’un organize ettiği açılış törenine, MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Adnan Fatin Özdemir, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Hüseyin Tumlukolcu ve yöneticilerle birlikte binlerce vatandaş katıldı.

YÜCEL BAYRAM’IN MESAJI

Açılışta konuşan MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram “Yüreğirlinin hakkını Yüreğirliye aittir. Yetimin, fakirin fukaranın hakkını hiç kimseye peş keş çekilmemelidir. Rant dönüşümüne, çıkar belediyeciliğine son vermek, adil, hakkaniyetli, kaliteli çağdaş hizmet döneminin önünü açmak için 30 Mart çok önemli tarihi bir fırsattır. Yüreğir’in makûs talihini değiştirmenin zamanı gelmiştir. Bu fırsatı birlikte değerlendirme zamanı gelmiştir. Kapıda vatandaşı bekletilmeyen belediye sözü veriyorum. Sadece kapıları değil, gönlü de vatandaşa açık bir belediye sözü veriyorum” diye konuştu.

ADNAN FATİN ÖZDEMİR

Fatin Özdemir açılışta yaptığı konuşmada, “Ülkemiz yangın yerine çevrildi. Bölücü ihanete hız verildi. Artık bu gidişata bir dur demenin zamanı gelmiştir. Yerel seçimler bunun için hayati derecede önemlidir. Başta Türkiye olmak üzere. Adana ve tüm ilçelerimizde değişim zamanı gelmiştir. 30 Mart’ta zafer hepimizin olmalıdır” dedi.

SÖZLÜ VE TUMLUKOLCU

Ayrıca MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ve MHP Yüreğir İlçe Başkanı Hüseyin Tumlukolcu da, birer konuşma yaptılar.

YORUM YAP