Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.110,000.389

YÜREĞİR’DE BAYRAM COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi :
YÜREĞİR’DE BAYRAM COŞKUSU

yucel_bayram_pazar_ziyaretiMHP Yüreğir Belediye Başkan adayı Yücel Bayram’a Pazarcı Esnafından tam destek.

Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir Belediye başkan adayı Yücel Bayram Sarıçam Mahallesi semt pazarını ziyaret etti. Bayram esnafın sorununu yerinde gördü.

MHP Yüreğir belediye başkan adayı Yücel Bayram “Yüreğir sorunlar yumağı haline gelmiş, bu sorunları çözmek için bir sihirli elin değmesi gerektiğini ve bununda 30 Marttan sonra bizim projelerimizle gerçekleşecektir” dedi

Açık hava toplantıları, ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretlerinde temposunu arttıran Yücel Bayram pazarcı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Pazarcı esnafına kalıcı çözüm ürettiğini ifade eden Bayram, “bizim pazarcı esnafı ve Yüreğirli vatandaşlarım için, modern ve çok amaçlı kalıcı kapalı semt pazar yerleri yapacağız. Bunlarla ilgili tüm projelerimiz hazır. Pazar yerleri sadece Pazar yeri olarak tek amaca hizmet etmeyecek, içerisinde hizmet binası olacak burada bayanlara yönelik sosyal aktiviteler düzenlenecek, yazın sıcakta, kışın yağmur, çamurda sizleri kurtaracağız, modern bir kapalı semt pazarınız olacak. Yüreğirli insanlarımız asla ikinci sınıf muamelesi gören vatandaş olmayacak, Yüreğir’de yaşayanların, Seyhan nehri karşısında yaşayanlardan ne eksiği var, benim Yüreğir ilçemin vatandaşı da kaliteli yaşamı hak ediyor, onları bu kötü yaşam mahkûmiyetinden kurtaracak, Yüreğir’i yaşanabilir bir şehir yapacağız” dedi.

Mevcut Belediyeden hiç hizmet alamadıklarını ifade eden pazarcı esnafı, Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir Belediye Başkan adayı Yücel Bayram’a ilk defa bir belediye başkan adayı pazara yerine gelip bizim sıkıntılarımız dinliyor ve bizlere önem veriyor. Size çok teşekkür ederiz. Bizde tüm pazarcı esnafı ve olarak yanınızdayız Allah izin verirse 30 Mart’tan sonra, sizi bekliyoruz kurtuluşumuz siz olacaksınız” dediler.

YORUM YAP