DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YÜREĞİR, ORHAN BAYRAM’I BEKLİYOR

Yayınlanma Tarihi :
YÜREĞİR, ORHAN BAYRAM’I BEKLİYOR

bayramCHP’nin Doğankent’te düzenlediği mahalle toplantısı, halkın yoğun ilgisi nedeniyle mitinge dönüştü. CHP’lileri havaya havai fişekler atarak karşılayan ve Doğankent’i bir şölen yerine çeviren mahalle sakinleri, Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram’ı omuzlarda taşıdı.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan’ın da katıldığı mitingde; mevcut Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a yönelik eleştirilerini sürdüren Orhan Bayram, Çelikcan’ın buralara gelemeyeceğini öne sürdü ve “Yüzü yok ki gelmeye. Nasıl gelsin. Doğankent kaderine terk edilmiş. Her taraf çamur içinde. Zaten sizler de Çelikcan’ın yüzünü hiç görmediğinizi söylüyorsunuz. O zaman 30 Mart’ta sandığa gidin Çelikcan’ı geldiği yere gönderin ki;  5 yıldır görmediğiniz adamın yüzünü ömrünüz boyunca görmeyin.” diye konuştu.

DOĞANKENT , SOLAKLI, YUNUSOĞLUHİZMETE DOYACAK

CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, daha sonra seçimi kazandığı takdirde gerçekleştireceği projelerini anlattı. Bayram bu projelerini şöyle özetledi:

“Öncelikle bu yörede 7/24 verecek bir hastane kuracağız. İnsanlar hastalandıklarında gidiş-dönüş 50 kilometre yol yapmak zorunda kalmayacak. Zaman kaybetmeyecek. Kapalı semt pazarı kuracağız. Bütün çevre halkı ihtiyacını rahatça karşılayacak. Düğün salonu yapacağız ve ücretsiz olacak. Gençler düğünlerini ücretsiz yapacak.  Çocuklar ve gençler için spor tesisi yapacağız. Mezarlıkları temizleyip, düzenleyeceğiz. Yollar çamur olmayacak. Kısaca; Yüreğir’de hangi mahalleye ne hizmet veriyorsak, burası uzak diye gözden ırak tutup hizmet götürmemezlik yapmayacağız”

YORUM YAP