Gündem Adana

YÜCEL BAYRAM, BYEGM’DE

YÜCEL BAYRAM, BYEGM’DE
28 Şubat 2014 - 13:44

YUCELMilliyetçi Hareket Partisi (MHP)Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Başbakanlık Basın-Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğüne bağlı Adana İl Müdürü Mustafa Keleş’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Başbakanlık Basın-Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğüne bağlı Adana İl Müdürü Mustafa Keleşi makamında ziyaret etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, kamuoyunun gözü kulağı olarak tabir edilen basının, özgürlüğü ve basının Yerel Yönetimler ’de gelişime etkisi konuları değerlendirildi.

Ziyarette Yücel Bayrama Kadın kolları başkanı Nilgün Gündoğdu, Kadın komite başkanı Zeynep Acem, Merkez büro seçim komitesi başkanı Ahmet Kara, Özel kalem müdürü Nurettin Menemencioğlu katıldı.

 

Eleştirilere her zaman açık olduğunu söyleyen Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram; “Basının her konuda geliştirici bir özelliği vardır. Kamuoyunu bilgilendirme görevini kutsal sayan basın görevlileri, bu ülkenin gizli kahramanlarıdır. Nerede bir haksızlık varsa üzerine gitmelidirler. Saklayacak, gizleyecek bir şeyleri olanlar dışında herkes basın görevlilerini bağrına basmıştır. Allah’ın izni ile seçimi kazandığım takdirde belediye yönetimi olarak şeffaflıktan yana olacağım ve basının eleştirilerini her daim halkın sesi olarak kabul edeceğim. Eleştiriye açık olan her zaman daha ileriye gitmiş ve iyisini yapmıştır dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel Bayramın Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren BYEGM Adana İl Müdürü Mustafa Keleş ilk defa siyasi bir aday tarafından ziyaret edildim bundan dolayı da çok memnun oldum. Basının gelişmeye etkisi konusunda aynı duyguları paylaşıyoruz. Olumlu eleştiriler her zaman yapıcı olmuştur. Başbakanlık Basın-Yayın Enformasyon İl Müdürü olarak ilimizde basın özgürlüğü konusunda basın mensubu arkadaşlara sonsuz destek vereceğimi ve bu kapsamda çalışmalarımıza destek olacak tüm fikirlere açık olduğumu belirtmek isterim. Çıkmış olduğunuz bu inançlı ve kararlı yolda Muaffak olmanızı dilerim Allah yolunuzu açık etsin ifadesinde bulundu

 

İkili arasında gerçekleşen görüşmede Bayram ve Keleş’in neşeli tavırları gözden kaçmadı.