Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanlığı’nda kan değişimi yaşandı. Özkut Özdemir, yeni Adana İl Başkanı oldu. Adana Anemon Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla devir teslim töreni gerçekleşti. Toplantıya Yeniden Refah Partisi Teşkilatları, belediye başkanları ve belediye başkan adayları katıldı. Özdemir, yeni dönemde toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi.