Ankara Escortları

DOLAR32,1900% 0.02
EURO34,9920% -0.08
STERLIN40,9430% 0.01
FRANG35,3449% -0.02
ALTIN2.509,17% -0,05
BITCOIN69.821,080.933

YENİ ÇEHRE GEREK

Yayınlanma Tarihi :
YENİ ÇEHRE GEREK

akif_akay_yamacli_mahallesiCHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Akif Kemal Akay, Adana’yı modern dünya kentleri arasına taşımak istediklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Akif Kemal Akay, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Halk toplantılarıyla geniş kitlelere ulaşan Akay’ın Yamaçlı Mahallesi’ndeki toplantısına da katılım yoğun oldu.

“Adana Moloz Yığını Görüntüsünden Öteye Gidemedi”

Toplantıda, Adana’nın sorunları ve çözüm önerileri ile yerel siyaset hakkında görüşlerini aktaran Akay, Adana’nın yerel yönetim açısından sürekli olarak talihsizlik yaşadığını söyledi.

Adana’da her alanda yaşanan gerileme nedeniyle, kentin moloz yığını görüntüsünden öteye gidemediğini savunan CHP’li Akay, 30 Mart 2014’te gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin siyasetin de şekillenmesinde önemli bir rol oynayacağını söyledi.

“Hedefimiz Halkın Partisini Adana’da İktidara Taşımak”

Yerel seçimlerden çıkan sonucun genel seçimleri de etkileyeceğini dile getiren CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Akif Kemal Akay, “Bizim hedefimiz de Adana’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni, yani halkın partisini yerel iktidara taşıyıp ülkenin kötü gidişatına dur demek olacaktır” dedi.

“Adana’nın Yeni Bir Çehreye İhtiyacı Var”

Adana’da, CHP iktidarıyla tüm sorunların kolektif çözümlerle sona erdirileceğini anlatan Akay, “Hayatın her alanına dokunan çalışmalar yaparak toptan kaliteyi yükseltmeye yönelik çözümlerimiz olacak. Gayemiz Adana’yı modern dünya şehirleri arasına taşımaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın ki; Adana bunu başarabilecek potansiyele de güce de sahiptir. Adana’ya yeni çehre kazandırmanın vakti geldi” diye konuştu.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinleyen CHP’li Akay, yöresel sorunların belirlenmesiyle ilgili yapılan anketten çıkan sonuçları da paylaşarak, katılımcılara bu sorunların çözüm yolları hakkında detaylı bilgiler verdi.

YORUM YAP