Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YARDIM ŞEMSİYESİ

Yayınlanma Tarihi :
YARDIM ŞEMSİYESİ

semsiyeÇukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Kadın Platformu, Türkiye’nin ilk sokak karnavalı olan Portakal Çiçeği Karnavalı’nı, etkinliklere katılımları ve açtıkları stantla renklendirdiler. Çukurova GİAD’lı hanımlar, karnavala özel yapılan şemsiyeleri huzurevi yararına sattılar.

Adana’yı saran portakal çiçeklerinin kokuları arasında bu yıl 3’üncüsü yapılan ve renkli görüntülere sahne olan Portakal Çiçeği Karnavalı’nın yankıları bitmedi. Yerli ve yabancı turistlerin de ilgi gösterdiği karnaval, kentin ekonomisine de katkı sundu. Adanalıların yoğun katılım gösterdiği karnaval, kentte yaşayanları birleştirdi, bütünleştirdi. “Adana’nın Nişantası” olarak anılan Şinasi Efendi Caddesi ve Mithat Saraçoğlu Caddesi de, narenciye ve portakal çiçeği temalı ürünlerin satışa sunulduğu stantların açıldığı merkez oldu. Çukurova GİAD Kadın Platformu da, karnaval çerçevesinde stant açtı. Karnavala özel imal edilen çeşitli şemsiyeler stantta satışa sunuldu. Platfform üyelerine, eşleri ve çocukları da destek verdi. Şemsiye satışını Adana Huzurevi’ne destek amacıyla yaptıklarını bildiren Çukurova GİAD Kadın Platformu Yetkilileri Gonca Saygılı ve Zehra Sakarya, “Dernek olarak Adana Huzurevi’nin Küçük Evler Projesi’ne ev yaptırarak destek veriyoruz. Bu projeyi yakın zamanda hayata geçireceğiz. Karnavaldaki şemsiye satışı ve benzeri farklı etkinliklerle bu evlerin tefrişatı noktasında platform olarak çalışmalar yapıyoruz” dediler.

SAKARYA’DAN TEŞEKKÜR

Adana Huzurevi için küçük ev yaptırdıklarını bildiren Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, huzurevi sakinleri için yaptıkları katkı veren, karnavalda açılan stantta destek veren üyelere plaket vererek teşekkür etti. Sakarya, “Huzurevine yapacağımız evler için derneğimizin üyeleri, üyelerimizin eşleri el ele verdiler. Kadın platformu üyelerimiz de tefrişat için özel çalışıyorlar. Üyelerimizin yaptırdığı bu evleri kendi evlerini döşüyor gibi döşeyerek huzurevine teslim edecekler. Emeği geçen herkesi kutluyor, huzurevi sakini büyüklerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM YAP