Gündem Adana

VEDA RESEPSİYONU

VEDA RESEPSİYONU
01 Ocak 2014 - 10:23

cu_2013_veda2014’e ‘merhaba’ demeye sayılı saatler kala Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından da 2013’e veda resepsiyonu düzenlendi. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur ve başarı getirmesini diledi.

Çukurova Üniversitesi’nde görev yapan akademik ve idari personel yeni yıl resepsiyonunda bir araya geldi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın ev sahipliğinde Rektörlük binasında düzenlenen 2013’e veda resepsiyonuna, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, Prof. Dr. Seyhan Tükel, Prof. Dr. Azmi Yalçın, Rektör Baş Danışmanı Prof. Dr. Metin Yavuz, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Recep Yurtal, Prof. Dr. Zeynel Cebeci, Doç. Dr. Faruk Yıldırım, Genel Sekreter Nazan Karataş ile çok sayıda idari personel ve akademisyen katıldı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, “Çukurova Üniversitesi olarak ülkemize, Adanamız’a, bilime ve insanlığa hizmet etmek; toplumumuzun gelişip kalkınmasına katkı sunmak adına yaptığımız başarılı çalışmalarımızla bir yılı daha geride bıraktık. 2014 yılının tüm insanlığa barış ve hoşgörü getirmesini diliyor, Çukurova Üniversitesi ailesinin ve Adana halkının yeni yılını kutluyorum” diye konuştu.