tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

ULUDAĞ’DAN TEKNOKENT’E ZİYARET

ULUDAĞ’DAN TEKNOKENT’E ZİYARET
26 Ocak 2014 - 11:09

uludag_teknokent_ziyaretiMHP Sarıçam ilçe Başkanı Av. Bilal Uludağ, Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın’a konuk oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam ilçe Başkanı Av. Bilal Uludağ, Çukurova Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın’ı  ziyaret etti. Av. Yusuf Özer’in de hazır bulunduğu ziyaret de Bilal Uludağ, Sarıçam ilçe sınırları içerisinde bulunan Teknokent’in Belediye hizmetlerinden yeterince nasibini almadığını belirterek, “30 Mart’da seçilmemiz halinde yapacağımız ilk işlerden biride buralara belediye hizmetini doya doya getirmek olacaktır” dedi.

Üniversite ile Sarıçam halkını kaynaştırılması gerektiğini belirten Uludağ,  “Sarıçama kurulacak  öğrenci evleri sosyal donatı alanları ile bir hareketlilik planlıyoruz. Sarıçam’ ın gelişmesi için Üniversite ve Teknokent ile iş birliği içinde ortak proje ve fikir birliği yapılarak şehrin en özel mekanlarının Sarıçamda olmasını sağlayacağız”  şeklinde konuştu.

Teknokent Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın da ziyaretten duyduğu  memnuniyetini dile getirerek Uludağ’a seçim çalışmasında başarı diledi. Sarıçam belediyesi ile her zaman iş birliğine açık olduklarını ve ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirten Aydın, misafirlerine Teknokent ve Üniversite yerleşkesi hakkında bilgi verdi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser