DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“ÜLKE ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR”

Yayınlanma Tarihi :
“ÜLKE ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR”

zeydanTürkiye’nin zor günler geçirdiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, AKP’nin gideceğini, Cumhuriyet Halk Partisi ile halkın iktidarını kuracaklarını söyledi.

AKP GİDECEK CHP İKTİDARA GELİYOR…
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar Yenidam Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Karalar burada yaptığı konuşmada AKP iktidarının artık son zamanlarının yaşandığını belirterek Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara geleceğini savundu. Karalar yaptığı açıklamada, “Ülkede bazı olaylar yaşanıyor. Bugün adına yolsuzluk denen bazı operasyonlar yapılıyor. AKP’li Bakanların çocukları gözaltına alınıyor. Ayakkabı kutularından paralar, yatak odalarından para sayma makinaları çıkıyor. Gelinen süreçte AKP vatandaşların güvenini boşa çıkartmıştır. Bundan sonra ülke CHP iktidarına hazırlanıyor. Bunun ilk adımı ise 2014 yerel seçimleri ile atılacaktır. Hem Seyhan Belediyesi’ni hem de Büyükşehir Belediyesi’ni CHP’li yapacağız ve halkın iktidarının var olduğu bir yönetim anlayışını esas kılacağız.”

BEĞENMİYORSAK GÖNDERECEKSİNİZ!
Her insanın farklı farklı partilere oy verebileceğini söyleyen Karalar, beğenilmeyenlerin,  halkın beklentilerini karşılayamayanların değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Karalar yaptığı konuşmada, “Bizler hepimiz insanız. Hepimizin farklı farklı siyasi düşünceleri olmuş olabilir. Bu anlamda değişik partilere oy vermişte olabiliriz. Ancak oy verdiğimiz insanlar şehre bir şey katamıyorsa, o insanları değiştirmek gerekli. Size daha çok hizmet getireceğine inandığınız adaylara oy vereceksiniz ve onları iktidara getireceksiniz. Bu değişim işi de sandıkta olacak. Çünkü demokrasilerde değişimin yeri sandıktır” ifadelerini kullandı.

KARALAR: KADINLARIMIZ ÖNEMLİ ROL ÜSTLENİYOR
2014 seçimlerinin önemine vurgu yapan Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, adım adım iktidara giderken kadınların önemli roller üstlendiğinin altını çizdi. Karalar, “Önümüzde önemli bir yerel seçim var. Kimse bu seçimi sıradan bir seçim olarak görmesin. Seçimlerde çocuklarımızın, torunlarımızın geleceğini oylayacağız. O açıdan oy verirken iyice düşünmemiz gerekli. Ülkede bazı olaylar yaşanıyor. Adına ‘yolsuzluk’ diyorlar. Bu anlamda kadınlarımız önemli bir rol üstlendi. Seçim çalışmaları kapsamında gittiğimiz bütün toplantılarda kadınlarımızı görüyoruz. Kadınlarımız siyasette erkeklerden fazla yer almaya başladı. Yani kadınlarımız ‘Erkekler, siz bu iktidarı gönderemediniz biz göndermeye geliyoruz’ diyor”

YORUM YAP