Gündem Adana

TÜMER’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

TÜMER’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
28 Eylül 2018 - 15:29

zulfikar inonu tumer-kayserililer dernegi (1)Adana Kayserililer Derneği Başkanı Uğur Büyükkantarcı, görev süresi boyunca tüm kesimlere ulaşmaya çalışan Zülfikar İnönü Tümer’in takdir gördüğünü vurguladı

Kayserililer Derneği, Tümer’e teşekkür plaketi sundu

“Bizim için önce Adana gelir”

zulfikar inonu tumer-kayserililer dernegi (2)ADANA – Adana Kayserililer Derneği Başkanı Uğur Büyükkantarcı, 25 ve 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’e, Adana’ya sunduğu katkılar ve kent sorunlarına gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür plaketi sundu.
Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Çelik, İbrahim Ethem Birdal, Dernek Üyesi Mahmut Özkan ile birlikte Tümer’i çalışma ofisinde ziyaret eden ve plaket sunan Büyükkantarcı, Adana’da değişik siyasi partilere mensup insanlarla yaptıkları görüşmelerde görev süresi boyunca Adana’da tüm kesimlere ulaşmaya gayret eden Tümer’e saygı ve sevgi duyulduğunu ifade etti.
Tümer’e, “Adanamıza yapmış olduğunuz özverili hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki siyasi hayatınızda başarılar dileriz” yazılı plaketi sunan Büyükkantarcı, “Sayın Tümer, samimi çalışmalarıyla, insanlara ve sorunlara duyarlı yaklaşımıyla milletvekilliği süresi boyunca takdir gördü. Biz de Adana’da yaşayan Kayserililer olarak kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
zulfikar inonu tumer-kayserililer dernegi (3)TÜMER, TEŞEKKÜR ETTİ
Teşekkür plaketi için Büyükkantarcı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Zülfikar İnönü Tümer ise, “Bize verilen onurlu milletvekilliği görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. Bizim için aslolan Adanamızın sorunlarının asgari düzeye inmesiydi. Bunun üzerine kafa yorduk. Çağrı beklemeden hemşehrilerimizin acı-tatlı günlerinde yanında yer almaya çalıştık. Milletvekilliği görevimiz boyunca çeşitli plaket ve ödüllere değer gören hemşehrilerime, spor camiasına teşekkür ederim. Kayserililer Derneği’nin görev süremiz sona erdikten sonra şahsımıza sunduğu bu plaket de ayrı bir önem taşıyor. Sizlerin vasıtasıyla tüm dernek üyelerine, Adana’da yaşayan Kayserililere ve Adanalı hemşehrilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.