Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TÜMER VE ÇİNKILIÇ, CHP İÇİN YOLLARDA

Yayınlanma Tarihi :
TÜMER VE ÇİNKILIÇ, CHP İÇİN YOLLARDA

tumer-cinkilic2Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayları Zülfikar İnönü Tümer ve Rukiye Çinkılıç, “CHP’yi Adana’da birinci parti, Türkiye’de de iktidar yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz” diye konuştu.

ESNAFI ZİYARET ETTİLER, DERT DİNLEDİLER

Seçim çalışmalarını sürdüren Zülfikar İnönü Tümer ve Rukiye Çinkılıç, Gazipaşa ve Toros Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi. CHP’nin ‘seçim beyannamesi’ne dikkat çekip, CHP’nin ‘iktidar’ olması halinde yapacağı çalışma ve hayata geçireceği projeleri de anlatan Tümer ve Çinkılıç,

“Biz, CHP’yi Adana’nın birinci partisi, Türkiye’nin de iktidarı yapmak için çalışıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için gece gündüz demeden, sokak sokak gezip, çalmadık kapı bırakmıyoruz” dedi.

tumer-cinkilicKILIÇDAROĞLU SÖZÜNÜ TUTAR

CHP’nin iktidarında esnafın rahat bir nefes alıp, beklentilerine cevap verileceğinin altını çizen Zülfikar İnönü Tümer ve Rukiye Çinkılıç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘noter tasdikli taahhütnamesi’ni hatırlattı. Tümer ve Çinkılıç, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu söz verdi, noterden de tasdik ettirdi. Biz, genel başkanımızın arkasındayız. İktidara gelirsek verdiği sözleri tutacağından eminiz. Ona sonuna kadar güveniyoruz” dedi.

BOŞ DÜKKANLARA DİKKAT ÇEKİLDİ
CHP Adana Milletvekili Adayları Tümer ve Çinkılıç, halkın alım gücünün azaldığına dikkat çekerek, Gazipaşa’nın Adana’nın en gözde caddelerinden biri olmasına rağmen boş dükkanlarla dikkati çektiğini söyledi. Tümer ve Çinkılıç, “CHP iktidarında esnaf ve KOBİ’lere özel destek sunulacak” diye konuştu.

YORUM YAP