Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

TÜMER: ‘DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ’

Yayınlanma Tarihi :
TÜMER: ‘DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ’

9CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, seçimlerin ardından ilçe örgütlerine ziyaretlere başladı

“Daha çok çalışacağız”

“Halk odaklı çalışmalarımız artacak”

“Halkımızla daha çok iç içe olacağız”

8ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, mazbatasını almadan ilçe ziyaretlerine başladı. Karataş İlçe Başkanı Oben Ersan Aygün, Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, Yumurtalık İlçe Başkanı Muhittin Eryiğit ve Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar’ın yanı sıra ilçelerin kadın ve gençlik kolları ile partilileri ziyaret eden Tümer, daha çok çalışacaklarını vurguladı.
1 Kasım seçimlerinde Adana genelinde oy artışı sağlamalarına rağmen sonuçları bir başarı olarak değerlendiremeyeceklerini dile getiren Tümer, “Halkımızla daha çok iç içe olacağız. Eksiklerimizi, hatalarımızı gidereceğiz” dedi.
7“HALKIN KARARINA SAYGILIYIZ”
Adana’daki tüm örgütlerin samimi ve içten çalışmalarına tanık olduğunu dile getiren Tümer, yılgınlığa meydan vermeden her an seçim olacakmış gibi hazırlık yapmaları gerektiğini dile getirdi.
6 5CHP’nin plan ve programlarının halk tarafından benimsenmesine rağmen istedikleri sonucu alamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Tümer, “Halkımızın kararına saygılıyız. Adana’da oy oranımız arttı ancak bu sonuç bizim istediğimiz bir sonuç değil. CHP’nin vizyonunda, misyonunda halkın refah seviyesinin artması, huzur, barış ve kardeşliğin sağlanmasına dönük projeler yatıyor. Her zamankinden daha çok çalışarak bu hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
4 3VATANDAŞIN EVİNİ ATATÜRK SÜSLÜYOR
Karataş’ın Bahçe mahallesindeki vatandaşları da ev ve işyerlerinde ziyaret eden Tümer, bir vatandaşın evini süsleyen Atatürk poster ve afişlerini hayranlıkla izledi. Tümer, Atatürk’ü ölüm yıldönümünde bir kez daha saygı ve minnetle anarken, “O’nun gösterdiği hedefler doğrultusunda ilerleyeceğiz” ifadesini kullandı.
2 1

YORUM YAP