DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“TÜM ZİLLERİ ÇALIN, BÜTÜN ELLERİ SIKIN”

Yayınlanma Tarihi :
“TÜM ZİLLERİ ÇALIN, BÜTÜN ELLERİ SIKIN”

SONERSiyasetteki sertleşmeye rağmen ılımlı bir üslûpla seçim çalışmalarına devam eden CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, “Bir saniye bile boş durmayalım ve lütfen tüm zilleri çalın, bütün vatandaşların elini sıkın, Türkiye’yi,  nereye gittiğimizi anlatın” dedi.

“HİÇBİR VATANDAŞIMIZI AYIRT ETMEYİN”

Yurt ve Beyazevler’de gece toplantılarına katılan CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, vatandaşlara, “Paraları sıfırlayın’ içerikli o baba oğul konuşması ve Başbakan ile bakanı arasında adalete müdahale demek olan konuşmaları anlatın, Türkiye nereye gidiyor, CHP nasıl bir Türkiye özlemi duyuyor, bunu hiçbir vatandaşımızı ayırt etmeden anlatın. Ne anlatırsanız anlatın ama üslubunuza, dilinize dikkat edin, kimseyi ötelemeyin” diye seslendi.

“İNSANLARIMIZIN YÜREĞİNE DOKUNUN”

Görsel, işitsel, yazılı ve sosyal medya aracılığıyla insanlara çeşitli mesajlar vermeye çalıştıklarını; afiş, bildiri ve reklamlar ile de oy oranını artırmaya çalıştıklarının altını çizen CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, “Aslolan yüz yüze, birebir yapılan görüşmelerdir. İnsanlarımıza öyle güzel ve doğru şeyleri söyleyin ki yüreklerine dokunun, siyahla beyaz arasındaki farka dikkat çekin” diye konuştu. “Artık bir saniyenin bile önemi var” diyen Çetin şöyle devam etti:

“NASILSA KAZANACAĞIZ, DEMEYELİM”

“Adana genelinde CHP’nin en güçlü olduğu ilçenin Çukurova olduğunu bilmeyen yok. Ancak bu durum bizi rehavete sürüklememeli. Lütfen ‘Nasılsa kazanacağız’ demeyelim, bir saniyenin bile kıymeti var. CHP’yi Çukurova’da, Adana genelinde ve Türkiye çapında öne çıkaralım, mevcut oyları daha da artırmanın çabası içinde gecemize gündüzümüze katalım. Unutmayalım ki 30 Mart artık sadece bir yerel seçim olmaktan çıkmıştır. Bu seçimler Ak Parti’ye olan güvensizliğin net biçimde anlaşılacağı bir genel seçim havasında geçmektedir.

 

YORUM YAP