Gündem Adana

“TÜM SİYASİLERE EŞİT MESAFEDEYİZ”

“TÜM SİYASİLERE EŞİT MESAFEDEYİZ”
11 Aralık 2013 - 11:40

toroslar_federasyonuToroslar Federasyonu yönetimi 2.Başkan Fikret Deniz’in başkanlığında bir araya geldi…

Adana Toroslar Federasyonu’nda hareketli saatler yaşanıyor… Federasyon yöneticileri, önceki akşam 2.Başkan Fikret Deniz’in başkanlığında bir araya geldiler. Deniz, yaklaşan yerel seçimler öncesin Belediye başkanlarından ziyaret talebinin geldiğini ve federasyon olarak tüm siyasilere eşit mesafede olduklarını açıkladı.

Federasyon Binası’nda yapılan toplantıda çeşitli konular gündeme geldi. Başkan Cenap Eol şehir dışında olduğu için toplantıya 2.Başkan Fikret Deniz başkanlık etti.

Federasyonlarına bağlı ilçelerin kalkınması ve gelişmesi adına her türlü projeyi desteklediklerini belirten 2.Başkan Deniz, “Önümüzdeki günlerde Hilton veya Seyhan Oteli’nde geniş katılımlı bir toplantı yapmayı planlıyoruz. Bu toplantımıza ulusal ve yerel medya temsilcilerini de davet edeceğiz” dedi.

İlk ziyaret etme isteğinin MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’den geldiğini bildiren Deniz, yönetim olarak önümüzdeki cumartesi günü saat 11.00’de Başkan Sözlü’yü üyelerinin katılımıyla birlikte federasyonlarında ağırlayacaklarını söyledi.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’un da bir hafta sonra federasyonlarını ziyaret edeceğini dile getiren Fikret Deniz, ilçe belediye başkanlarından da federasyonlarına randevu taleplerinin geldiğini kaydetti.

Federasyon olarak tüm siyasilere eşit mesafede olduklarını ifade eden 2.Başkan Fikret Deniz, “Federasyonumuza bağlı 7 ilçemizin fotoğrafını çektik. Sorunlarını da biliyoruz. Proje üretmek adına buradayız” dedi.