DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TORUN:ACİL EYLEM PLANIMIZ HAZIR

Yayınlanma Tarihi :
TORUN:ACİL EYLEM PLANIMIZ HAZIR

TORUN8Seçim temaslarını sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Tellidere Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda hizmet vurgusu yaparken, Adana’nın hizmetlerle buluşmasını engelleyen, kendilerini Adana’nın tek sahibi zanneden  zihniyetin yok olup gideceğini söyledi.

ADANA’NIN GELECEĞİNİ ÇALDILAR

Açık hava toplantısına büyük ilgi gösteren mahalle sakinleri aracılığıyla tüm Adana kamuoyuna ve tüm seçmenlere mesaj veren Abdullah Torun, yıllardır ihmal edilen Adana’nın geleceğinin çalındığını vurguladı. Torun, “Komşu şehirlerimiz 12 yıllık Ak parti iktidarında hızla gelip kalkınırken, Adana’mız maalesef hak ettiği hizmetleri alamadı. Bunun tek nedeni, Büyükşehir Belediyesi’ni yöneten köhnemiş, kavgacı, hizmetleri engelleyen, uzlaşı kültüründen yoksun zihniyettir. Bu zihniyet, Adana’nın geleceğini, çocuklarımızın geleceğini çalmıştır” dedi.

ADANA’NIN ÇİLESİ BİTECEK

Konuşması sloganlar ve alkışlarla kesilen Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Adana’nın artık kaybetmeye tahammülü olmadığını çarpıcı cümlelerle anlattı. Torun, “Kendilerini Adana’nın sahibi zanneden ve kente yıllardır kaybettirenler, bu kez kaybedecek. 30 Mart’ta Adana kazanacak, Adanalı kazanacak. Bu seçimlerden sonra, Adana Büyükşehir Belediyesi,  Türkiye’nin bir çok iline çağ atlatan “Ak Belediyecilik” anlayışıyla yönetilecek ve yıllardır ihmal edilen Adana özlediği hizmetlerle tanışacak. Büyükşehir Belediyesi’ni iflas ettiren zihniyet, halkımızın sağduyusuyla tasfiye olacak. Adana’nın hizmetsizlik çilesi bitecek ve 30 mart’ta yepyeni bir dönem başlayacak” diye konuştu.

YORUM YAP