DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TORUN PROJELERİNE GÜVENİYOR

Yayınlanma Tarihi :
TORUN PROJELERİNE GÜVENİYOR

torunSeçim çalışmaları kapsamında, Adana’nın ilçelerini gezen ve vatandaşlarla buluşarak, Adana’yı hak ettiği parlak geleceğe taşımak için hazırladığı projeleri anlatan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, İmamoğlu ilçesinde de yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılandı.

YATIRIMLARLA GELİŞMİŞ VE “MUTLU”  BİR ADANA

Ak Parti İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Kadir Altunköse ve vatandaşlar tarafından ilçe girişinde coşkuyla karşılanan Abdullah Torun, MHP, CHP ve çeşitli partilere mensup yaklaşık 5 bin kişinin Ak Parti’ye katılım töreninde ilçe meydanını hınca hınç dolduran vatandaşlara, “İlçeleriyle birlikte gelişmiş kalkınmış, özlediği modern belediyecik hizmetleriyle buluşmuş, insanları çok daha mutlu bir Adana”  sözü verdi.

“AKIL TUTULMASINA!”  SON VERECEĞİZ

Büyükşehir Belediyesini uzun yıllardır yönete zihniyetinin, Adana’nın hak ettiği hizmetler ve  yatırımlarla buluşturamadığına, bunun sonucunda sosyal ve kültürel yaşamıyla, ekonomisiyle, yatırım eksiklikleriyle, işsizlikle mutsuz bir kent oluştuğuna dikkat çeken Ak Parti Büyükşehir belediye Başkan adayı Abdullah Torun, “Gittiğimiz her yerde haykırdığımız üzere, siz değerli hemşehrilerimiz aracılığıyla bir kez daha vurguluyorum ki; hizmetleri engelleyen, Adana’nın gelişip kalkınması için gerekli çabayı göstermeyen Büyükşehir Belediyesi’nin yönetim zihniyetindeki akıl tutulmasına son vereceğiz. 30 Mart’tan sonra Adana ve ilçelerinde, Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinde hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” dedi.

SEVDAMIZ, ADANA’YA HİZMET MİLLETİMİZE HİZMET

Konuşmasında, “Bizim şahıslarla işimiz olmaz. Bizim işimiz Adana’ya hizmet, millete hizmet” vurgusu yapan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, alkışlar ve sloganlar arasında sürdürdüğü konuşmasında, “Halkımızın destekleriyle göreve geldiğimizde, Adana için hazırladığımız projeleri hızla yaşama geçireceğiz. Tüm ilçelerimizin arıtma, yol, kanalizasyon, içme suyu gibi ihtiyaçlarını çözeceğiz. Adana’nın parlak geleceğini, hep birlikte oluşturacağız”cümlelerine yer verdi.

ALTUNKÖSE; “ İMAMOĞLU’NDA DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM”

İmamoğlu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Kadir Altunköse ise konuşmasında, merkezi hükümet ile uyum içinde çalışacak olan Abdullah Torun ile birlikte, Büyükşehir Belediyesi’nden yıllardır bekledikleri desteği alacaklarına yürekten inandığını ve İmamoğlu’ndaki hizmetlerini çok daha yüksek seviyelere çıkaracaklarını söyledi. Yapılan konuşmaların ardından, MHP, CHP ve çeşitli partilere mensup yaklaşık beş bin kişinin rozetleri, alkışlar ve sloganlar eşliğinde takıldı.

YORUM YAP