Gündem Adana

TEKFEN TARIM, NEW HOLLAND TRAKTÖRÜ TERCİH ETTİ

TEKFEN TARIM, NEW HOLLAND TRAKTÖRÜ TERCİH ETTİ
21.028 views
29 Nisan 2019 - 15:35

Tekfen Tarım 2019’da New Holland Marka Traktörleri Tercih Etti

New Holland’ın Antalya Bayisi Özata Motorlu Araçlar,

2019 yılına güçlü bir başlangıç yaparak, Türkiye’nin en büyük kurumsal çiftçilerinden Tekfen Tarım’a 14 adet traktör satışı gerçekleştirdi.

Antalya, 29 Nisan 2019 – Verimli ve yüksek performanslı traktörleri, teknolojik tarımsal çözümleriyle çiftçilerin hayatını her anlamda kolaylaştıran New Holland Antalya BayisiÖzata Motorlu Araçlar, 2019 yılının ilk büyük teslimatını yerli tarımsal üretimin en büyük firmalarından, kurumsal çiftçi Tekfen Tarım’a gerçekleştirdi.

TürkTraktör’ün lider markası New Holland, üstün özellikli traktörlerinin yanı sıra tarlada verimliliği artırmanın önemli bir koşulu olan geniş tarımsal ekipman ürün yelpazesiyle de dikkat çekiyor. New Holland, 14 adet traktörü, yüksek teknolojili Ar-Ge çalışmalarıyla daima sektöre akılcı çözümler sunmayı hedefleyen Tekfen Tarım’a Antalya’da yapılan törenle teslim etti.

Tarımsal faaliyetlerin daha da gelişmesine yönelik üstün teknolojiye sahip 14 traktörün teslim töreninde, New Holland Bayisi Özata Motorlu Araçlar Genel Müdürü Mirat ÖzataveTürkiye’nin farklı illerinde 5 bin hektarın üzerinde bir alanda tarım faaliyetlerine devam eden Tekfen Tarım Genel Müdürü Emrah İnce hazır bulundu. Sahip olduğu üretim çeşitliliğiyle dünyanın bu içerikte sayılı tarımsal üretim şirketlerinden biri olan Tekfen Tarım ile çiftçilerin ihtiyaçlarına sağlam, güçlü ve son teknolojiyle donatılmış modern tasarımlı ürün ve yenilikçi hizmetlerle cevap vererek Türkiye tarımının gelişimine öncülük eden TürkTraktör yöneticileri ve NewHolland Antalya Bayisi, gerçekleştirilen teslimat töreninde bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    © 2019 Gündem Adana Tüm Hakları Saklıdır.

    mersin bayan escort