DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.169,010.831

TATAR, GÜVEN TAZELEDİ

Yayınlanma Tarihi :
TATAR, GÜVEN TAZELEDİ

jmo_yonetim_kuruluTMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesi’nin 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Dr. Mehmet Tatar’ın turuncu listesi ile mavi liste adaylarının yarıştığı seçimde Dr. Mehmet Tatar’ın listesi seçimin galibi oldu.

JMO Adana Şube’sinde geçersiz dört oy ile birlikte toplam 291 üyenin oy kullandığı seçimde tekrar seçilerek güven tazeleyen Dr. Mehmet Tatar, ”Zaman ayrışmanın değil, birlik ve beraberlik zamanı olduğunu vurguladı.

Meslek adına daha iyi işler yapabilmek için aynı heyecanla, aynı şevkle yollarına devam edeceklerini de belirten Dr. Tatar, “Genel Kurulumuza ve Seçimlere gelerek katkıda bulunan ve bizlere destek veren tüm üyelerimize yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Bir meslek odasının başarılı olması için tüm üyelerin mesleğine ve odasına sahip çıkarak katkı ve katılım sağlamaları gerekir. Bizler daha önceki dönemlerde olduğu gibi önümüzdeki süreçte de meslek ve meslektaşlarımız adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halkımızın yararına olan her girişimin bir parçası olacağız. Özellikle doğal afetler konusunda kamuoyunu aydınlatıcı çalıştay, sempozyum, panel vb. etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Jeoloji Mühendisleri olarak ülke sorunlarına karşı gerekli çözüm önerileri konusunda her türlü çalışmalara devam edeceğiz. Bu sebeple tüm meslektaşlarımı daha güçlü bir Jeoloji Mühendisliği Odası için çalışmaya, üretmeye, mesleğimize ve meslek odamıza sahip çıkmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesi’nin seçimi kazanan yeni yönetimi Dr. Mehmet Tatar, Doç. Dr. Mustafa Akyıldız, Meltem Akdoğan, Mustafa Kemal Mengeloğlu, İsmail Ergan, Burak Benlioğlu ve Hande Gümüş’ten oluşuyor

JMO Adana Şube yeni yönetimi, önümüzdeki günlerde mazbatasını alarak yapacakları ilk toplantıda görev bölümü yapacakları bildirildi.

 

YORUM YAP